2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2018 02 13

Grupė „Subtilu-Z“ 100-mečio gimtadienį švęs bent 100 kartų 

„Gimtadienius švęsti reikia, ypač, 100-uosius. Kito tokio jau nebesulauksime“,– sako instrumentinės grupės „Subtilu-Z“ nariai.
„Subtilu-Z“
„Subtilu-Z“ / Asmeninio albumo nuotr.

Minint Lietuvos Nepriklausomybės 100-metį „Subtilu-Z“ siūlo išskirtinę programą: specialiai 100-mečiui sukurtais kostiumais pasipuošę muzikantai surengs koncertų turą po pasaulį išsibarsčiusiems lietuviams. Per koncertus „Subtilu-Z“ pildys šventinį metraštį ir kvies gerbėjus dalintis mintimis – ką jiems reiškia ši svarbi Lietuvos sukaktis.

Vasario 13 d. „Subtilu-Z“ pradeda šventinį turą po Europą ir JAV su šūkiu „100-mečio gimtadienį reikia švęsti bent 100 kartų“. „Esame patriotai, tad valstybės 100-metis yra išskirtinai svarbus. Tiesa, nesinori gimtadienio suprasti labai tiesmukai. Norisi įjungti gyvenimą maksimaliu režimu ir kasdien atrasti progą švęsti: laisvę, draugystę, visas tas galimybes, kurias turime šiandien“, – pasakojo grupės akordeonistas Povilas Velikis.

Grupė surengs pasirodymus Briuselyje, Gardine, Varšuvoje, Prahoje. Kovo mėnesį koncertų maratonas kelsis į JAV, kur Vašingtone, Baltimorėje ir Filadelfijoje bus surengti 3 koncertai ir susitikimai su vietos lietuviais. Vasarą grupė planuoja aplankyti Astanoje (Kazachstanas) gyvenančius lietuvius. Visus metus „Subtilu-Z“ taip pat koncertuos ir skirtinguose Lietuvos miestuose.

Asmeninio albumo nuotr./„Subtilu-Z“
Asmeninio albumo nuotr./„Subtilu-Z“

Ves 100 švenčių metraštį

„Subtilu-Z“ nariai savo šventinį turą kviečia sekti ir socialiniuose tinkluose, kur vaikinai visus metus ves turo metraštį. Muzikantai tikisi, kad šį metraštį sekantys gerbėjai bus aktyvūs ir patys dalinsis savo džiaugsmais ir mintimis apie Lietuvai svarbią sukaktį.

„Tikimės, kad mūsų metraštis bus mažas įkvėpimas, kuris paskatins labiau džiaugtis gyvenimu ir vertinti tai, ką turime aplink save. Geras draugas, pagalba iš nepažįstamojo, laisvė keliauti ir užsiimti veikla, kuri teikia malonumą – juk būtent tai ir yra tikrieji gyvenimo džiaugsmai“ – aiškino „Subtilu-Z“ perkusininkas Vytautas Švažas.

Grupės nariai 2018-taisiais kiekvieną mėnesį pristatys po vieną originalią lietuviško kūrinio interpretaciją. V. Švažas tikisi, kad jų pasiūlytas šiek tiek kitoks gerai žinomų autorių kūrinių skambesys žmonėms primins, kokia turtinga yra mūsų kultūra.

Turą pradės šventiniais kostiumais

P.Velikis juokauja, kad kiekvienas iš mūsų per artimo žmogaus jubiliejų pasipuošia. Šiuo atveju jubiliejus – tikrai ne eilinis, mūsų valstybės gimtadienis. Specialiai grupės turui mados namai „KristiAndress“ sukūrė išskirtinių, asmeninių kostiumų kolekciją.

Kiekvienam grupės nariui buvo sukurta jo asmeninė apranga: su išsiuvinėtais muzikanto inicialais, grojamo instrumento pavadinimu bei kita asmenine simbolika. Šventinėje grupės aprangoje taip pat bus išryškintas ir „Subtilu-Z“ devizas: „Celebrate Life Play Music“.

„Kol kas juos dėvėjome tik fotosesijos metu, bet turiu pripažinti, jausmas tikrai ypatingas. Reikia pasitempti, užplūsta savotiška atsakomybė tokiam stovėti prieš publiką“, – įspūdžiais dalinosi P.Velikis.

Asmeninio albumo nuotr. / „Subtilu-Z“
Asmeninio albumo nuotr. / „Subtilu-Z“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką