15 dienos proga! Metinė prenumerata vos už 7,99 Eur.
Išbandyti
Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti
2009 01 12

Grupės „Siela“ nauja daina skamba pranašiškai

Nauji metai – naujos dainos! Grupė „Siela“ išleidžia savo antrąjį radijo singlą iš albumo „Euforija“ – dainą „Mus palieka angelai“, kuri jau pasiekė radijo stotis. Grupės gerbėjų nuomone, naujojo kūrinio tekstas yra beveik pranašiškas ir šiuo permainingu laikotarpiu suskambo dar aktualiau nei tuomet, kai buvo įrašinėjamas.
Grupė „Siela“
Grupė „Siela“ / Onos Kuraitės nuotr.
Temos: 1 „Siela“

Ankstesnis grupės radijo singlas „Euforija“, pasirodęs praėjusių metų pabaigoje, tapo didžiausiu „Sielos“ hitu nuo 1997 metų, o naujausią grupės albumą muzikos kritikai pavadino bene geriausiu praėjusių metų roko albumu Lietuvoje. Muzikantai tikisi, kad daina „Mus palieka angelai“ tik sustiprins šią nuomonę.

Laimėti metų roko nominacijoje „Siela“ pretenduoja ir artėjančiuose „Radiocentro“ muzikos apdovanojimuose. Devyniolika metų gyvuojanti ir dešimt albumų išleidusi grupė šiuose apdovanojimuose nominuota ir dar vienoje – metų veteranų – kategorijoje.

Šį savaitgalį „Siela“ su kūriniu „Euforija“ pasirodys LTV konkurse „Dainų daina“ ir netrukus pristatys šios dainos vaizdo klipą. Iki šiol muzikos gerbėjai jau galėjo mėgautis naujausiame albume esančios dainos „Isterija“ vaizdo klipu.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais
Reklama
Iš gyvenimo nuotykio sugrįžusi „Lidl“ vaikų komanda“ neslepia emocijų
Reklama
Jau liepos 17 d. Indrė Stonkuvienė kvies moteris susitikti ypatingame nemokamame renginyje
Reklama
Auga visiškai įrengto naujo būsto paklausa: kuo tai patrauklu?
Užsisakykite
15min naujienlaiškius