2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Į Vilnių sugrįžta „Eurovizijoje“ žibėję ukrainiečiai „Go_A“: „Publika čia tikrai išskirtinė“

Prieš kelis metus „Eurovizijos“ dainų konkurse sužibėjusi ukrainiečių grupė „Go_A“ grįžta į Vilnių ir lapkričio 8 dieną visus kvies dar kartą užkurti didžiausią „šumą“ Menų fabrike „Loftas“.
Ukrainiečių grupė „Go_A“
Ukrainiečių grupė „Go_A“ / Asmeninio albumo nuotr.

2012 metais susikūrusi grupė „Go_A“ iki 2021 metų „Eurovizijos“ dainų konkurso buvo mažai kam žinoma, tačiau būtent po šio konkurso sėkmės, kurio finale užėmė penktąją vietą, jų daina „SHUM“ tapo pasauline „Spotify“ tendencija užkariavusi daugelį Europos topų viršūnių ir netgi tapusi pirmąja Ukrainos daina, patekusia į „Billboard Top“ 200 topą. Po šios sėkmės ukrainiečiai gavo kvietimus pasirodyti legendiniame britų festivalyje „Glastonbury“, žymiajame „Metronome“ Prahoje, didžiausiame slovakų festivalyje „Pahoda“ bei daugelyje kitų.

VIDEO: Go_A - ШУМ (Official Video)

Šiais metais „Go_A“ dažnai koncertavo Ukrainoje bei išsiruošė į turą „Ukrainian Magic“, kurio metu suplanuoti koncertai: Berlyne, Londone, Liverpulyje, Gdanske, Prahoje, Amsterdame, Paryžiuje, Lisabonoje bei daugybėje kitų Europos miestų, įskaitant ir Vilnių.

„Labai laukiam savo pasirodymo Vilniuje! Nors čia buvome jau ne kartą, tačiau kas kart sugrįžus gera vis labiau pažinti šį miestą. Vilniuje mus visada taip šiltai sutinka! Publika čia tikrai išskirtinė, nekantraujam pasimatyti ir vėl!“, – pasakoja grupės „Go_A“ nariai.

Asmeninio albumo nuotr./Ukrainiečių grupė „Go_A“
Asmeninio albumo nuotr./Ukrainiečių grupė „Go_A“

Grupės pavadinimas sukurtas derinant anglišką žodį „Go“ su graikiška pirmąją raide „Alpha“, tad ši pavadinimo reikšmė simbolizuoja grįžimą prie šaknų, prie kurių grupė nuolat ir grįžta savo muzikoje miksuojanti ukrainietišką folklorą su elektroninės muzikos garsais.

Grupės nariai Kateryna Pavlenko, Tarasas Ševčenka, Ihoris Didenčukas ir Ivanas Hryhoriakas muzikoje puikiai derina senąsias tradicijas bei šviežiausias elektroninės muzikos tendencijas, energingai ir emocionaliai jas sujungdami į itin patrauklų mišinį.

Asmeninio albumo nuotr./Ukrainiečių grupė „Go_A“
Asmeninio albumo nuotr./Ukrainiečių grupė „Go_A“

Savo gerbėjų būrį Lietuvoje ši ukrainiečių grupė išaugino ne tik „Eurovizijos“ konkurso metu, nors lietuviai tuomet jiems ir skyrė daugiausiai balų, bet ir keliuose gyvuose koncertuose Vilniuje, kurie vyko VU Botaniko sode bei „Vasaros terasoje“. Šįkart, jau lapkričio 8 d., „GO_A“ savo energija dalinsis Menų fabrike „Loftas“ ir visi bent kartą juos girdėję gyvai – žino, kad praleisti neverta.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką