15min be reklamos
2021 06 18, 16:52

Irena Starošaitė dainai „Saulė leidžias“ suteikė naują skambesį: išgirskite

Dainininkė Irena Starošaitė savo klausytojams parengė staigmeną – atnaujino ir pristatė kitoje nuotaikoje dainą „Saulė leidžias“. Atlikėja laukia artėjančių koncertų ir tikisi dainuoti šį kūrinį kartu su savo gerbėjais.
Irena Starošaitė
Irena Starošaitė / ZUZI Records nuotr.

Po ilgos pertraukos atlikėjai, pagaliau, gali grįžti į sceną ir vėl koncertuoti.

Geri vasariški orai ir besipildantis koncertų grafikas džiugina ir atlikėją Ireną Starošaitę.

„Metus laiko nedainavau gyvai savo publikai. Džiaugiuosi bent tuo, kad galėjau sudalyvauti realybės šou “Burbulas„ ir vėl “užsivesti„ naujiems darbams, iššūkiams“, – pasakoja atlikėja.

Per karantiną Irena turėjo laiko peržvelgti savo kūrybą.

VIDEO: Irena Starošaitė - Saulė leidžias 2021

„Supratau, jog labiausiai per šį laikotarpį pasiilgau savo senų, gerų dainų. Viena iš jų, prieš 25-erius metus sudainuota, mano vizitine kortele tapusi, daina Saulė leidžias“, – pripažįsta I.Starošaitė. „Be šio kūrinio tiesiog nebegaliu įsivaizduoti savo koncertų, todėl nusprendžiau jį atnaujinti ir pristatyti kitoje nuotaikoje.“

Moteris tikisi, kad šią vasarą galės susitikti su savo klausytojais ir dainuoti kartu.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką