Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Irma Jurgelevičiūtė ruošiasi išskirtiniam vakarui: „Grupei „Dinamika“ tai bus pirmas kartas“

Liepos 19 dieną Raudondvarį sudrebins pirmą kartą vyksiantis renginys „Raudondvario vakaras“, kuriame savo koncertus surengs grupė „Žemaitukai“, dainininkė Inga Jankauskaitė bei legendinė „Dinamika“. Grupės „Dinamika“ lyderės Irmos Jurgelevičiūtės teigimu, Raudondvaryje tai bus pirmasis grupės koncertas po atviru dangumi.
M.A.M.A. apdovanojimai
Grupė „Dinamika“ / Teodoras Biliūnas/BNS

Pasak I.Jurgelevičiūtės, kvietimas surengti koncertą Raudondvaryje yra išties malonus. Žavus ir pats renginio konceptas, kuomet viena scena dalijasi keli žinomi muzikantai ir grupės.

„Koncertas po atviru dangumi... vėjas kedena tau plaukus... o ant pakeltų rankų krenta žvaigždės... rodos ir širdis lengviau plaka, bet tai nereiškia, kad mažiau jaudiniesi ir mažiau atsakomybės“, – teigia dainininkė.

Grupė „Dinamika“
Grupė „Dinamika“

Koncertas „Raudondvario vakaras“ bus išskirtinis – čia grupė „Dinamika“ pasirodys pirmą kartą.

„Raudondvaryje esu pasirodžiusi su asmenine programa, tačiau kalbant apie grupę „Dinamika“ – tai tiesa, „Dinamikai“ tai bus pirmasis kartas. Tikrai žinau, kad turėsime gerą laiką, pažadu, kad pripildysime visų širdis aistra ir gera energija“, – teigia dainininkė.

Atlikėja atvirauja, kad kiekvienas pasirodymas yra ypatingas, o valandos ar net minutės iki žengimo į sceną sukelia daug jaudulio, kuris yra labai malonus.

„Mane labiausiai svaigina ir veda iš proto ta mintis, kad iki scenos, iki tos minutės išėjimo – atrodo gali sustoti širdis. Bet vos tik įžengiu į sceną – kvėpavimas nurimsta, aš pasineriu į muziką, į dainų tekstus“, – pasakoja Irma.

Stop kadras/Irma Jurgelevičiūtė
Stop kadras/Irma Jurgelevičiūtė

Grupė „Dinamika“, surengusi sėkmingą turą didžiausiose šalies arenose bei koncertus užsienyje džiaugiasi, kad įvyko be galo nuoširdus kontaktas su tūkstančiais klausytojų. Grupė įsitikinus, kad tai padaryti pavyks dar kartą.

„Širdy įstrigo žmonių žvilgsniai, tikri apsikabinimai, ašaros. Tas meilės ir tikrumo pojūtis susprogdino mano širdį. Visa tai mane labai žavi. O be to aš manau, kad visas mūsų gyvenimas yra energetiniai mainai, o ką jau kalbėti apie mainus scenoje – tai visiškai plati tema, nes scenoje mes esame vieni su kitais visiškai susiję... Arba ne“, – atvirauja grupės lyderė.

Gyčio Vidžiūno nuotr./Grupės „Dinamika“ koncertas Panevėžio arenoje
Gyčio Vidžiūno nuotr./Grupės „Dinamika“ koncertas Panevėžio arenoje

Kartu su Inga Jankauskaite bei grupe „Žemaitukai“ pasirodysianti atgimusi grupė „Dinamika“ liepos 19 – osios vakarą žada padaryti išties ypatingą.

„Manau, kad mums visiems bus malonu susitikti vienoje scenoje ir pasilabinti, o ką jau kalbėti apie klausytojus“, – atvirauja Irma.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Huawei FreeBuds 6i“ – iki 100 eurų kainuojančios belaidės ausinės
Reklama
Vaikų vasaros atostogoms įsibėgėjant, „Telia Play“ kino rekomendacijos vaikams ir visai šeimai
Reklama
„Įspūdžiai išliko visam gyvenimui“: TV bokštas kviečia pasivaikščioti 170 metrų aukštyje
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?