Daugiau apie J.Timberlake'o koncertą
- „Nesistebėkime, kodėl tiek nusivylusių!“: Justino Timberlake'o koncerto rengėjai sulaukė dar vieno kirčio
- Po Timberlake’o koncerto – „8 kambario“ nario Deivido išvada: „Lietuviai atiduoda viską iki paskutinio cento“
- Išvydęs Timberlake'o koncertą Baumila neslėpė apmaudo – jo „auksinis“ patarimas: viskas atsiremia į 1 dalyką
Penktadienį Kauno Dariaus ir Girėno stadioną drebino J.Timberlake'o koncertas, po kurio muzikos žvaigždės gerbėjai pasidalijo į dvi stovyklas.
Vieni peikė atlikėją, kad jis neįdėjo pakankamai pastangų ir jos sceniniu pasirodymu nusivylė. Kiti vis tiek džiaugėsi, kad turėjo galimybę gyvai išvysti eilės muzikinių apdovanojimų laureatą.
Po koncerto Kaune J.Timberlake'as išskubėjo į Estiją – pirmadienį šalis sostinėje Taline jis surengė dar vieną turo koncertą.
Estijos leidinys „Postimees“ atskleidė daugiau detalių apie žvaigždės vizitą Taline, jo surengtą vakarėlį ir prabangius apartamentus.
