2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Įspūdinga V.Baumilos premjera: reanimacijos lova, degantis namas ir pavojingi triukai su peiliais

Vienas garsiausių šalies muzikos kūrėjų ir dainininkų Vaidas Baumila gerbėjams pristato netikėtą staigmeną – įspūdingą vaizdo klipą. Kūriniui „Bum ajajai“ sukurtame muzikiniame klipe netrūksta kvapą gniaužiančių scenų, tokių kaip – pavojingi triukai su peiliais, Vaido scenos reanimacijos palatoje ar degantis namas.
Vaidas Baumila
Vaidas Baumila / Stopkadrai

„Esu laimingas, kad „Bum ajajai“ net ir neturėdamas vaizdo klipo jau spėjo sulaukti savo gausaus gerbėjų dėmesio, o dabar – kontrastais papildantis vaizdo klipas, tikiu, kad dar labiau pagyvins klausymo patirtį“, – džiaugiasi V.Baumila.

Naujausią vaizdo klipą, kaip ir 2022 metais muzikos apdovanojimuose „M.A.M.A.“ įvertintą, kaip geriausią nominacijoje „Metų vaizdo klipas“ darbą „Apžavai“, režisavo Dominykas Bliznikas. Išskirtinį bruožą turintis režisierius, kurio darbuose apstu daugybė veiksmo ir kvapą gniaužiančių scenų, šį kartą neleido atsikvėpti ne tik visai kūrybinei komandai, bet ir pačiam atlikėjui.

Pasak Vaido, šį kartą teko iš pirmo žvilgsnio imtis gąsdinančių veiksmų, tačiau tai tik dar labiau filmavimą pavertė įdomiu ir kupinu iššūkių.

„Paimti į rankas peilį ir sviesti jį į nuostabią aktorę Agatą buvo tikrai sudėtinga, taip kaip ir gulėti pririštam ir aplink save matyti vis besiartinančias žoliapjoves – trimerius. Jau nekalbu koks įspūdingas jausmas bėgti basam žvyrkeliu“, – prisiminęs juokiasi Vaidas.

V.Baumilos teigimu, praėjusią vasarą įvykęs filmavimas ir šiandien pristatomas rezultatas – kelia didžiulį pasididžiavimą ir dėkingumą visai komandai.

„Drįsiu pasakyti, kad tai buvo vienas geriausių mano filmavimų ir, tikriausiai, vienas ypatingiausių vaizdo klipų karjeroje. Labai didžiuojuosi rezultatu ir visa didžiule komanda, kuri prisidėjo, kad rezultatas būtų toks, kokį šiandien jau galime visi matyti“, – džiaugsmo neslepia muzikos kūrėjas.

Kviečiame įvertinti kūriniui „Bum ajajai“ sukurtą vaizdo klipą:

VIDEO: Vaidas Baumila - Bum ajajai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką