Iki -60% prenumeratai. Paskutinės akcijos dienos!
Išbandyti
2016 08 05

Įvertinkite: Donatas Montvydas pristatė naują dainos klipą, kurio žvaigžde tapo jo dukra Adelė

Ši vasara Donatui Montvydui – kaip niekada intensyvi. Koncertai dešimtims tūkstančių žmonių festivaliuose, bendras pasirodymas su Mansu Zelmerlowu Jūros šventėje, didžiojo turo darbai ir nauja aistra vandens lentoms. Tačiau jokia veikla neatims jo beribių jausmų dukrai Adelei. Šiandien D. Montvydas atskleidžia, kad mažylei skyrė dainą „Aš visada būsiu tavo“.
Donatas Montvydas su žmona Veronika ir dukra Adele
Donatas Montvydas su žmona Veronika ir dukra Adele / Asmeninio albumo nuotr.

„Dar niekur to neafišavau, tačiau daina „Aš visada būsiu tavo“ yra skirta mano dukrytei. Tai yra mano autorinis kūrinys – parašiau jam ir tekstą, ir muziką. Ši daina yra paskutinė mano albume „#BLCK“ – specialiai tokioje pozicijoje, kad viską prižemintų, kad suprastum, kas vis dėlto yra svarbiausia, – sako Donatas. – Aš beveik 80 procentų savo laiko praleidžiu „sklepe“ – studijoje. Vagiu tą laiką nuo savo šeimos. Kartais dėl to stipriai išgyvenu, jaučiu žvėrišką ilgesį. Tačiau nėra tokio atstumo, per kurį nejausčiau savo vaiko. Ryšys tarp mūsų – labai stiprus.“

VIDEO: Donny Montell - Aš visada būsiu tavo (Official Video)

D. Montvydas pastebi, kad daugybė vaikų klausosi jo muzikos ir vadina Donatą mėgstamiausiu atlikėju. „Galiu pasakyti, kad ir jie mane įkvepia. O mano dukra yra vienintelis žmogus, kuris gali pasakyti: „Tėti, nedainuok!“ – juokiasi vienas populiariausių šalies atlikėjų.

Ši vasara jam – ypač laiminga, nes atlikėjas savo šeimai gali skirti kur kas daugiau laiko: kartu su žmona ir dukra visam sezonui apsistojo prie jūros, laisvalaikiu išbando aktyvias vandens pramogas, o be to, tame regione vyksta dauguma jo vasarinių koncertų.

Luko Balandžio / 15min nuotr./Donato Montvydo pasivaikščiojimo su šeima akimirka
Luko Balandžio / 15min nuotr./Donato Montvydo pasivaikščiojimo su šeima akimirka

„Kartu važinėjame į festivalius, akustinius koncertus. Dukrai patinka šurmulys, mano šou. Adelė nori lipti į sceną. Pamaniau, kad savo vaikui jau galiu parodyti koncertų užkulisius. Juo labiau, kad ten galima sutikti tokį Martyną Tylą – mano galva, vieną geriausių vadybininkų Lietuvoje – gal pastebės vaiką, iš kurio tikrai kažkas bus?“ – linksmai kalba D. Montvydas.

Neseniai vykusioje Jūros šventėje jis ne tik užkulisiuose, bet ir scenoje susitiko su Švedijos žvaigžde – šių metų „Eurovizijos“ vedėju ir visoje Europoje geidžiamu atlikėju Mansu Zelmerlowu. „Puikiai praleidome visą dieną, pasidžiaugėme sėkmingu koncertu ir tuo mūsų siurprizu, paskui su visa jo komanda pavakarieniavome, aprodėme Klaipėdą, pagirdėme gira, nuvedėme pašokti ir ketvirtą ryto išvežėme į oro uostą visus laimingus. Matėme, kad švedai tikrina, ar tik nekalbėsime su Mansu apie ateities bendrus duetus, bet mes su M. Tyla iš anksto nusprendėme, kad nė vienu žodžiu neužsiminsime apie darbus. Tūrbut tai, kad jie mus pasikvietė „atsakomojo vizito“ į Stokholmą, su eitynėmis per klubus reiškia, kad pasitikėjimo ir simpatijų įgyjome“, – pasakoja Donatas.

Luko Balandžio / 15min nuotr./Donatas Montvydas su šeima
Luko Balandžio / 15min nuotr./Donatas Montvydas su šeima

Bet kol kas Švedijai teks palaukti, nes dabar D. Montvydas ypač užsidegęs su kolegomis montuoja dainos „Aš visada būsiu tavo“ vaizdo klipą. „Jis dar nėra baigtas, bet jau susirinkau visą savo dukters vaikystės medžiagą. Tai bus išskirtiniai, niekur anksčiau nerodyti kadrai. Pavyzdžiui, tokia akimirka, kai mes abu nardome baseine. Kai matai to pusės metų vaikučio galimybes po vandeniu... Yra nuotraukų, kuriose Adelė – vos savaitės, bus ir filmuotų vaizdų. Kai kuriuos kadrus pats pamačiau pirmą kartą, neįsivaizdavau, kad tokie egzistuoja. Buvo labai gera visa tai peržiūrėti“, - nuoširdžiai patikina D. Montvydas.

Netrukus, rudenį jis keliaus per didžiąsias šalies arenas su turu „Top 3“. Donato Montvydo koncertai vyks spalio 14 d. Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, spalio 15 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje ir 16 d. – Vilniaus „Siemens” arenoje. Bilietai jau prekyboje.

Vytenio Radžiūno/ LRT.lt nuotr/Donatas Montvydas su žmona Veronika ir dukra Adele
Vytenio Radžiūno/ LRT.lt nuotr/Donatas Montvydas su žmona Veronika ir dukra Adele

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Užsisakykite 15min naujienlaiškius