15min be reklamos
2014 08 19, 01:55

Įvertinkite Dubline filmuotą Alicijos muzikinį klipą: „Nuo išdavystės neapsaugotas niekas“

Penkerius metus Dubline gyvenanti dainininkė ir dainų autorė Alicija pristato naują autorinę dainą bei muzikinį klipą. „Washed out by his lies“ – tai naujas skambesys, kurio ilgai ieškojau“, – sako atlikėja.
Alicija su kūrybine grupe
Alicija su kūrybine grupe / Asmeninio albumo nuotr.
Temos: 2 Dublinas Airija

Daina – stipri ir temperamentinga, apie jausmus, kurių negali suvaldyti: aistrą, meilę, išdavystę, melą ir dar stipresnį norą valdyti savo gyvenimą, laikyti jį savo rankose.

Daina „Washed out by his lies“ buvo įrašyta Lietuvoje, o štai muzikinis klipas susuktas Dublino gatvėse.

„Visas klipo filmavimas tebuvo kaip geras pasilinksminimas su draugais. Kadangi visi prisidėję žmonės mano labai geri pažįstami – nuotaika buvo tiesiog puiki. Modeliai, šokėjai, stilistės, grimerės, režisierius, prodiuseriai, fotografai – visi nuostabūs savo srities specialistai, todėl dirbti buvo lengva ir malonu“, – teigia dainininkė.

Muzikinis klipas siekia perteikti dainos skambesį – urbanistinį ir šaltą. Tačiau dainos pasakojimą sau pritaikyti gali kiekvienas.

„Dėl to norėjau įtraukti daugiau skirtingų žmonių, parodyti istorijos kasdieniškumą, juk nuo nesėkmingų santykių nėra apsaugotas niekas“, – tvirtina Alicija.

Žiūrime ir vertiname:

VIDEO: Alicija - Washed Out by His Lies

Alicija tapo žinoma Lietuvos publikai po „Kelio į žvaigždes 3“ ir „Diskomanijos. Išleido tokias solines dainas: „Kai pravirksta angelai“, „Tik dėl Tavęs“ (su Grūdu), „Jeigu tyli, reiškia myli“, „Gaila“, „Besmegeniai“(su Džimba), „Kadilakai“ (Diskomanija), „Diskoteka“ (Diskomanija).

Išvykusi į Airijos sostinę studijuoti, ten dirbo su geriausiais šalies muzikos kūrėjais ir autoriais. Mokėsi Džiazo vokalo technikos ir muzikos kūrybos bei kompozicijos paslapčių.

Šiuo metu dainininkė kuria albumą, skirtą ne tik Airijos, bet ir Lietuvos publikai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką