Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti
2016 01 07

Įvertinkite: Giedrė Kilčiauskienė pristato dainą „I Will Come“ ir vaizdo klipą

Vieni ją žino kaip grupės „Empti“ lyderę, kiti – kaip „Pieno lazerių“ sielą, dar kiti – kaip talentingą, savitą stilių turinčią džiazo muzikos kūrėją. Tačiau dėl vieno sutiks visi – išskirtinio Giedrės balso su niekuo kitu nesupainiosi, o išgirdęs veikiausiai nebenorėsi pamiršti.
Giedrė Kilčiauskienė
Giedrė Kilčiauskienė / Linos Martinkėnaitės nuotr.

Kartu su trijų muzikantų grupe Giedrė savo gerbėjams paruošė naujametę staigmeną. Prieš porą savaičių unikalioje erdvėje „InTegraHouse“ kolektyvas „Jazz Miniatures“ startavo su debiutuojančiu projektu „Sound & Motion in Jazz“, čia įrašė savo naujos dainos „I Will Come“ koncertinį vaizdo klipą.

Iki šiol dar negirdėtas kūrinys – pirmasis singlas iš būsimo, dar šiais metais dienos šviesą išvysiančio vokalinio džiazo albumo.

„Kadaise džiazas buvo sudėtingesnės muzikos sinonimas, tačiau tai, ką mes šiandien darome scenoje, gerokai nutolsta nuo „tikrojo“ džiazo. Kas senosios kartos džiazmenui atrodė džiazas, šiandien gali priminti popsą ir atvirkščiai. Turime paruošę dainas, kurios suprantamos visiems, jos nėra sudėtingo žanro“, – apie savo muzikinę programą su pianistu Andrejumi Polevikovu, kontrabosininku Vyčiu Nivinsku ir būgnininku Dariumi Rudžiu kalbėjo Giedrė.

VIDEO: Giedrė - I will come (Sound&Motion.LIVE)

Pasak dainininkės, dauguma jos kuriamos muzikos gerbėjų užaugo kartu, o augant tiek pati Giedrė, tiek jos muzika, tiek klausytojai keičiasi. „Norisi tikėti, kad klausytojai nėra praradę instinkto ieškoti, atrasti, sužinoti. Jei jiems mano muzika nebūtų reikalinga, turbūt nerengčiau koncertų kiekvieną savaitę tokioje mažoje šalyje, kaip Lietuva. Vadinasi, to reikia ir man dėl to labai gera“, – džiaugėsi ji.

Tiek džiazą, tiek elektroninę, populiariąją muziką atliekanti Giedrė įsitikinusi, kad bandyti save „pririšti“ prie vieno muzikos žanro nėra prasmės. Esą tai tas pats, kas rinktis tarp kelių mėgstamų, tačiau labai skirtingų patiekalų. „Man patinka dainuoti savo kūrybos dainas. Nesvarbu, ar tai džiazo kūriniai, ar „Empti“, „Pieno lazerių“ dainos – jos yra aš, tad kaip galiu sau nepatikti?“ – svarstė Giedrė.

Už spalvingą Giedrės asmenybę kalba ir jos darbai. Dar gruodžio pradžioje ji pristatė naują dainą „Tau“ kone 16 metų brandintą jos vaizdo klipą, netrukus turėtų pasirodyti ir dar vienas koncertinis vaizdo klipas.

Dar šiais metais turėtų pasirodyti ir naujas džiazo muzikos albumas. Pasak Giedrės, visos dainos jam jau sukurtos, belieka jas įrašyti. Albumas bus orientuotas į Lietuvos bei užsienio džiazo festivalius, jas turėtų pamilti vokalinio džiazo gerbėjai. 

Artimiausiu metu Giedrės laukia ne vienas pasirodymas. Sausio 15 dieną ji su „Jazz Miniatures“ projektu koncertuos naujame sostinės klube „No Rules“, sausio 17 dieną surengs akustinį koncertą „Geltonos sofos klube“.

Manto Headshooter nuotr./Giedrė Kilčiauskienė
Manto Headshooter nuotr./Giedrė Kilčiauskienė

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Užsisakykite 15min naujienlaiškius