15min be reklamos
2015 09 15, 12:20

Įvertinkite: į Lietuvą grįžęs Gabrielius Vagelis pristato naują dainą „Hear me now“

„Lietuvos balse“ ir nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje sužibėjęs dainininkas Gabrielius Vagelis nusprendė mokslus tęsti Lietuvoje. Metus Londone, moderniosios muzikos institute, praleidęs atlikėjas nutarė iškeisti lietuvių pamėgtą Didžiąją Britaniją į tėvynę, bet grįžo jis ne tuščiomis – su visiškai nauja daina.
Gabrielius Vagelis
Gabrielius Vagelis / Asmeninio albumo nuotr.
Temos: 1 Muzika

Vilniuje G. Vagelis jau pradėjo studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Nors vieta nauja, bet profilis išliko tas pats – atlikėjas toliau mokysis kompozicijos, ką buvo pasirinkęs ir Londone.

„Truputį gaila, kad teks vėl pradėti iš naujo, bet noras grįžti namo buvo stipresnis už tuos prarastus metus. Nors negaliu sakyti, kad prarastus – susipažinau su daugybe nuostabių žmonių, patobulėjau kaip muzikantas, o svarbiausia, kad įgyvendinau savo svajonę pagyventi Londone. Dar ir dainą naują parsivežiau“, – apie gyvenimo pokyčius pasakoja jaunasis atlikėjas.

G. Vageliui naująją dainą sukūrė švedas Olle Södergranas ir britas Nathanas Smartas, su kuriais abiem dainininkas susipažino universitete, taigi prie kūrinio dirbo išties tarptautinė komanda.

„Neslėpsiu, naujoji daina šiek tiek skiriasi nuo ankstesnės mano kūrybos, bet turbūt tai natūralu, nes visuomet drąsiai žiūriu į naujoves. Svarbiausia, kad rezultatu esu patenkintas, ir labai tikiuosi, kad ši daina patiks ir klausytojams“, – sako G.Vagelis.

Kviečiame išklausyti ir įvertinti – G.Vagelio „Hear me now“:

VIDEO: Gabrielius Vagelis - Hear Me Now feat. Olle Södergran

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką