Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 12 25, 22:56

Įvertinkite: Ingrida Kazlauskaitė dainoje „Eksperimentas“ atliko intymią išpažintį

„O Dieve, kiek mes turim bendro! Tu – pats sėkmingiausias mano eksperimentas! Ir kaip širdis tokį randa? Tave sukūriau iš vėjų, ir vėjus įsimylėjau“, – aistringai dainuoja Ingrida Kazlauskaitė, savo gimtadienio rytą pristatanti naują dainą „Eksperimentas“.
Ingrida Kazlauskaitė
Ingrida Kazlauskaitė / „SECRET Photography‘‘ nuotr.

Asmeninį gyvenimą daugybę metų po devyniais užraktais sauganti atlikėja šįsyk praskleidžia paslapties šydą: „Taip, dainos žodžiai iš mano pačios gyvenimo“. Ir tuo pačiu išlieka paslaptinga – į klausimą, ar dainuoja apie dabartinius širdyje puoselėjamus jausmus, ar apie praeities išgyvenimus, atsako šypsena. „Tegul tai lieka intriga“, – nedaugžodžiauja I.Kazlauskaitė.

Vis tik seniai dainininkė prasitarė, kad jau yra pasirengusi šeimyniniam gyvenimui ir užminė nemenką paslaptį vienos televizijos laidos filmavime pasirodžiusi su ant piršto žibančiu įspūdingu žiedu. „Šiandien man suėjo trisdešimt, manau, kiekviena mano metų mergina jau yra pasirengusi tapti šeimos moterimi“, – atvirai prisipažįsta viena žaviausių lietuvių scenos žvaigždžių.

Aplinkiniai pastaraisiais mėnesiais negaili 30-metį švenčiančiai dainininkei komplimentų dėl nepriekaištingos išvaizdos ir iš laimės žibančių akių. „Aš esu laiminga, bet ta laime su aplinkiniais galiu dalintis tik savo dainose, visa kita tegul lieka man“, – sako Ingrida.

Išgirsti naujausią jos kūrinį galite čia, įvertinti – komentaruose. 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką