Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2014 08 20, 08:43

Įvertinkite: Julija Jegorova pristato himną besibaigiančiai vasarai „Jūra ir laisvė“

„Labai norėjau vasariškos dainos, kurią niūniuotų ir mažas, ir didelis, o Edgaras Lubys ėmė ir išpildė šį vasarišką norą parašydamas dainą. Tiesa, tekstą kūrėme drauge“, – teigia visiškai naują dainą „Jūra ir laisvė“ pristatanti pirmojo „Lietuvos balso“ nugalėtoja Julija Jegorova. „Šia daina noriu perduoti vasarišką šilumą ir jūros gaivą. Tai lyg lengvutis vasaros himnas, kurio norisi klausytis vėl ir vėl“, – priduria atlikėja.
Julija Jegorova
Julija Jegorova / Asmeninio albumo nuotr.

Paklausta, kas įkvėpė sukurti būtent tokią dainą, dainininkė atsakė klausimu: „O ar vasara nėra pakankamai didelis įvykis dainai? Būtent vasara, nerūpestingumas, laisvė ir buvo pagrindiniai įkvepėjai. Labai tikiuosi, kad šias emocijas pajus ir klausytojai“.

Prie dainos labai daug prisidėjo visa Julijos komanda: „Ypač mano mylimi muzikantai, kurių dėka daina įgavo tokį skambesį, kokį girdime dabar“. Anot dainininkės, instrumentinis atlikimas dainai suteikia gyvumo ir dar daugiau grožio, o ir aranžuotei daugiau fantazijos.

Asmeninio albumo nuotr./Julija Jegorova
Asmeninio albumo nuotr./Julija Jegorova

„Esu labai laiminga ir džiaugiuosi mūsų bendru muzikiniu „kūdikiu“ ir tai tikrai ne paskutinis darbas drauge su šiais muzikantais“, – džiaugėsi Julija Jegorova.

Paklausta apie ateities planus, dainininkė nebuvo linkusi pernelyg atvirauti, tačiau atskleidė, kad šiuo metu su gyva grupe darbuojasi prie naujos koncertinės programos. „Tai bus labai nuotaikinga ir dar niekur neskambėjusi programa, kuri kiekvieną užburs ir be abejonės bent trumpam grąžins į jaunystę ir mokyklos diskotekų laikus“, – intriguoja Julija Jegorova.

„Visiems gerbėjams tikrai patariu tikėtis gero vakarėlio su iki skausmo pažįstamomis dainomis, kurias galėsime traukti drauge. Tai bus šis tas, ko dar niekas niekada nedarė, todėl kol kas nenoriu atskleisti visų kortų“, – paslaptinga išliko dainininkė.

VIDEO: Julijos Jegorovos daina „Jūra ir laisvė“

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką