Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2014 08 19, 09:11

Įvertinkite: latviai sukūrė Beissoul ir Einiaus dainos „Summerrain“ remiksą ir klipą

Lietuvos elektroninės muzikos pažibos „Beissoul&Einius“ užtikrintai plečia gerbėjų ratą už Lietuvos ribų. Šįkart prie to prisideda kaimynai latviai. Didžėjų latvių duetas Tommy U ir Tob Luii pristato vienos žinomiausios „Beissoul&Einius“ dainos „Summerrain“ remiksą ir vaizdo klipą.
Beissoul ir Einius Jarutis
Beissoul ir Einius Jarutis / Asmeninio albumo nuotr.

Daina, gimusi šių metų pradžioje, dar tik laukiant vasaros ir stebint pirmuosius pavasario ženklus, dabar įgavo naujų spalvų. Lietuvių albumo „Laikas Paikas“ daina „Summerrain“ suskambo house stiliaus rūbe. Latviai didžėjai iš esmės perkūrė visą dainos kompoziciją, palikdami pagrindinę dainos liniją – vasarišką ritmą ir nuotaiką.

Išskirtinis vaizdo klipas

Tačiau pilną kūrino nuotaiką galima pajusti tik žiūrint vaizdo klipą. Jį nufilmavo latvių didžėjų draugas vasaros kelionės už Atlanto metu. Kūrybinė grupė atsitiktinai pamačiusi kelionės vaizdo įrašus suprato, kad jie idealiai tinka ir naujai rengiamam kūriniui. Taip gimė vandenyno ir vasaros gaivumu persunktas vaizdo klipas.

Asmeninio albumo nuotr./Tommy U ir Tob Luii
Asmeninio albumo nuotr./Tommy U ir Tob Luii

„DJ Tommy U ir Tob Luii pasistengė, kad „Summerrain“ kūrinys taptų kitokiu, visiškai kitokiu. Ir rezultatas tikrai mus džiugina – nuo electro soul iki house stiliaus ant vandenyno bangų“, – teigia dueto „Beissoul&Einius“ nariai.

„Beissoul&Einius“ ir latvių DJ Tommy U ir Tob Luii duetą jau rugpjūčio 27 d. bus galima išvysti vienoje scenoje „Studio 9“ Vilniuje. Atlikėjai ruošia programą, kuria ruošiasi įtikti ir išrankiausiems klausytojams. 

Dar kartą „Beissoul&Einius“ duetą išgirsti bus galima „Loftas Fest“ renginyje rugsėjo 6 d., kuriame skambės tai, ką geriausio gali parodyti šis vis didėjantį gerbėjų ratą turintis duetas.

Pamatyti dainos vaizdo klipą galite čia, įvertinti – komentaruose.

VIDEO: Beissoul & Einius -Summerrain ((Tommy U & Tob Luii remix).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką