Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti
2014 08 14

Įvertinkite naują „Skamp“ dainą „This Generation“

Karta, kuriai suteiktas žodis. Jie neša žinią, nes turi, ką pasakyti. Jais tiki. Naujasis „Skamp“ vaizdo klipas su gyvu pasirodymu būtent apie juos. This Generation. Jie šiandienos akys, veidai ir dvasia.
„Skamp“
„Skamp“ / Marlos Singer nuotr.

„Dabar jūs tiesos ir laisvės saugotojai. Maištautojai, neprisitaikėliai, vilties kurstytojai. Išlaisvinkit savo svajas, fantazijas ir supergalias. Mes tikim jumis. Mes jūsų balsas. Mes dainuojam ir šnekam jūsų žodžiais. Ateikit pas mus – kartu galim šnekėti garsiau,“ – tokiu manifestu naują dainą pristatė grupės „Skamp“ nariai.

„This Generation“ – naujas „Skamp“ singlas, pasirodęs po neilgos petraukos ataušus „Good Girl Gone Bad“. Pasakojantis apie tuos, kurie mąsto kitaip ir neleidžia sau lipti ant galvos, tuos, kurie priešinasi sistemai, nepriima brukamos nenaudingos informacijos, nepasiduota propagandai. „Mūsų laikais buvo norima visus padaryti tokiais pačiais, nuobodžiais ir neišsiskiriančiais. Ši karta, nusikratė grandinių, apjungdama laisvę ir galimybes, eina dideliais žingsniais į pasaulį, kuriame mes visi susitinkam,“ – sakė grupė.

Kartu su daina „Skamp“ pristato vaizdo klipą, kuriame blizgučiai, beisbolo lazdos, lietučiai – neskoninga apskritai, bet susiliejus į vieną visumą atrodė, kad taip ir turi viskas būti. 90-ųjų dvasia trenkiantis „This Generation“ klipas su išraiškingais tipažais (tiesiogine to žodžio prasme surinktais iš feisbuko), kaip akis drąskančios merginos su beisbolo lazdom, neadekvačiai liesas boxeris  bei tas vaikinas, kurį sutiksi kiekvienoje mokykloje, ir tas, grafičiais dailinantis mokyklos sienas, pasirodo po neilgos pertraukos po paskutinio „Skamp“ klipo, tik šį kart jau ne tik režisuotas Marlos Singer, bet ir filmuotas.

Marlos Singer nuotr./„Skamp“
Marlos Singer nuotr./„Skamp“

Prie drabužių estetikos rankas prikišo Edita Mockevičiūtė (socialinio tinklalapio Facebook puslapis skelbia, kad į ją reikėtų kreiptis YDYTH). Kiekvienam personažui sukūrusi unikalų įvaizdį, nes pagrindinė klipo idėja ir buvo – jokių suvienodėjimų.

Įvaizdžiui sustiprinti buvo pasirinkti Adult Kids, žinomų, kaip Mother Eleganza daiktai, kaip antai jau legendiniu tampantis Karl Legendfield džemperis, Balls ir Bomber kepurės. Palaikyti juoda/balta švariai grafikai pasitelkti Mados Infekcijos debiutantų Ugnės Martinaitytės ir Pure kolekcijų kūriniai (pastarųjų baltą drabužį vilkėjo Erica Jennings). Auksiniu jaunimu pavertė Liucijos Kvašytės apdarai ir kuprinės. Gatvinius rengė Trip shop. Vee maištavo su Adidas rūbais.

Kaip ir paskutiniame „Skamp“ klipe „Good Girl Gone Bad“, taip ir šiame, visko ko galva buvo unikalioji fotografė ir šiaip veikėja Marla Singer, kurios požiūrio į madą, kartą ir viską kitą, kas yra sudedamosios video dalys, nestigo.

Pati teigia, kad jaunystėje buvo iš tų, kurie eksperimentavo su savo įvaizdžiu, taip priversdama tėvus imtis už galvos. Ji išmoko užsispyrimo ir lyg šiol yra tas mažasis maištautojas, neatsiduodantis masei ir išliekantis ištikimas tam, ką laiko tikru. Su didžiuliu artimųjų ir draugų palaikymu, kas ir yra didžiausia jos varomoji jėga, Marla nenustoja stebinusi savo eksperimentais.

Naujoji daina - jūsų vertinimui. Patiks – gerai, nepatiks – turbūt dar geriau:

VIDEO: SKAMP - THIS GENERATION (LIVE)
VIDEO: Skamp feat. Deadly Hunta: „Good Girl Gone Bad“

Artimiausi SKAMP koncertai:

  • Rugpjūčio 14 d. Kaunas, „Ryšių Kiemelis 837“
  • Rugpjūčio 28 d. Vilnius, „Vasaros Terasa“
  • Rugsėjo 1 d. Klaipėda, „Teatro aikštė“
  • Rugsėjo 6 d. Vilnius, „Loftas Fest“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Reklama
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Reklama
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Reklama
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius