Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Trumpiausiai nakčiai - mažiausia kaina!
Išbandyti
2022 07 23

„Midsummer Vilnius“ vainikavo J.Gringytė su K.Smoriginu: atvyko ir besilaukianti Migloko

Saulėtą penktadienio vakarą festivalį „Midsummer Vilnius“ uždarė koncertas, kuriame – klasiškas operos dainininkų Kosto Smorigino ir Justinos Gringytės duetas kartu su Lietuvos kameriniu orkestru, diriguojamu maestro Modesto Pitrėno. Paklausyti aksominio balso savininkų atvyko ir kūdikio besilaukianti dainininkė Miglė Vilčiauskaitė-Migloko.
Festivalio „Midsummer Vilnius“ uždarymas
Festivalio „Midsummer Vilnius“ uždarymas / Gretos Skaraitienės nuotr.

Geriausi lietuviški balsai, vokalinį meną garsininantys visame pasaulyje – Kostas Smoriginas ir Justina Gringytė festivalio uždarymo vakarui suteikė nepakartojamų, jaudinančių akimirkų.

Nors pagal pirminius festivalio organizatorių planus penktadienį turėjo pasirodyti atlikėja Urmana, tačiau dėl ją ištikusio peršalimo, kuris turi įtakos balso stygoms, programą teko keisti.

„Esu jiems dėkingas už jų neįtikėtiną reakciją į pakitusius planus, gerą valią ir profesionalumą“, – sakė uždarymo koncerte Lietuvos kameriniam orkestrui dirigavęs Modestas Pitrėnas.

Gretos Skaraitienės / BNS nuotr./Festivalio „Midsummer Vilnius“ uždarymas
Gretos Skaraitienės / BNS nuotr./Festivalio „Midsummer Vilnius“ uždarymas

Pasaulinio garso mecosopranas Justina Gringytė yra baigusi Jette Parker jaunųjų menininkų programą Karališkajame operos teatre Covent Garden, 2015 m. Tarptautiniuose operos apdovanojimuose ji buvo pripažinta Metų jaunąja dainininke, pelniusi aukštų įvertinimų už „stulbinančią techniką” (The Times) ir „griausmingai galingą balsą" (The Telegraph). Šių metų sezone ji dainuoja Maddalenos „Rigoletą” Paryžiaus nacionalinėje operoje (Opéra national de Paris) ir Amneris „Aidą” Izraelio operoje.

Gretos Skaraitienės / BNS nuotr./Festivalio „Midsummer Vilnius“ uždarymas
Gretos Skaraitienės / BNS nuotr./Festivalio „Midsummer Vilnius“ uždarymas

Bosas-baritonas K.Smoriginas studijavo Londono Karališkajame muzikos koledže ir Benjamino Britteno operos mokykloje („Royal College of Music & Benjamin Britten Opera School“); stažavosi Londono karališkojoje operoje Covent Garden. 2019m. baigė magistrantūros studijas VDU Muzikos akademijoje. Dainuoja pagrindines partijas garsiausiuose Europos teatruose (Didžiojoje Britanijoje, Italijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Belgijoje), taip pat JAV, Venesuelos, Čilės, Kinijos bei daugelio kitų pasaulio teatrų scenose.

Paklausyti koncerto atvyko ir būrys žinomų veidų. Tarp jų – ir antrojo vaikelio besilaukianti atlikėja Miglė Vilčiauskaitė-Migloko.

Gretos Skaraitienės / BNS nuotr./Festivalio „Midsummer Vilnius“ uždarymas
Gretos Skaraitienės / BNS nuotr./Festivalio „Midsummer Vilnius“ uždarymas

Dainininkė, žurnalui „Žmonės“ paskelbusi džiugią žinią apie šeimos pagausėjimą, atviravo, jog šis nėštumas visiškai kitoks nei tas, kai laukėsi vyresnėlio. Tada, išsiskyrusi su jo tėvu, iš Olandijos grįžo į Vilnių. Teko išgyventi didelį stresą, šeima taip pat sielojosi, kad nėščia buvo palikta kūdikio tėvo. Tačiau artimiausi žmonės susitelkė, palaikė, ramino, kad padės auginti vaiką. Net tada, kai buvo viena, nesijautė vieniša, nes buvo apgaubta šeimos dėmesio. „Dabar kasdien patiriu, kad lauktis būnant su mylimu vyru – ypatingas jausmas. Išgyvenu pilnatvę“, – neslepė mergina.

Atlikėja teigė, kad ši būsena jai yra labai įkvepianti. Miglė sakė, kad gyvendama su mylimuoju Laimiu jaučiasi kaip susituokusi, mylinti ir mylima. Nesilaiko taisyklės, kad šeima tampama tik atlikus vestuvių ritualą. „Esu su žmogumi, su kuriuo jaučiuosi laiminga, mes kartu žengiame per gyvenimą, laukiamės kūdikio – man to užtenka, kad būtume šeima.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šekspyriška vasara Pakruojo dvare: spektakliai, kvapą gniaužiantys triukai ir įspūdingos gėlių kompozicijos
Reklama
Joninių grilio vakarėlis už mažą kainą: pasigaminkite tris patiekalus neišleisdami 15 eurų
Reklama
Tinklinis, kepsninės, universalūs treniruokliai: ką šiemet erdvėms prie savo namų siūlys vilniečiai?
Reklama
„Telia“ stiprina ryšį Dainų šventės dalyviams ir lankytojams dar nematytu būdu
Užsisakykite
15min naujienlaiškius