Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 08 10, 10:52

J.Miliui klipe „Tavęs“ – neįprastas vaidmuo: kuo jis skiriasi nuo gyvenimo su K.Krysko?

Jeronimas Milius pristato naują dainą „Tavęs“ ir jos vaizdo klipą, kuris, sunku patikėti, bet tapo pirmuoju soliniu jo karjeroje. „Pirmą sykį buvau vienas prieš kameras, šalia nebuvo grupės. Filmavome dvi naktis, buvo gana nelengva, bet labai smagi ir įsimintina patirtis“, – sako dainininkas.
Jeronimas Milius, Karina Krysko
Jeronimas Milius, Karina Krysko / Asmeninio albumo ir Gintauto Bitvinsko nuotr.

Lietuvos pajūryje vaizdo klipą su komanda kūręs dainininkas, pasakojo, kad labiausiai nerimavo dėl oro sąlygų.

„Daug laiko leidžiu prie mūsų jūros ir žinau, kad net vasaros naktys čia retai būna šiltos ir ramios. Dėl savęs labai galvos nesukau, nesu itin jautrus šalčiui, bet buvo neramu dėl klipe vaidinusios vien tik plona suknele vilkinčios herojės“, – prisipažino J.Milius.

Asmeninio albumo nuotr./Jeronimo Miliaus klipo „Tavęs“ filmavimo akimirka
Asmeninio albumo nuotr./Jeronimo Miliaus klipo „Tavęs“ filmavimo akimirka

Lietuviškos pajūrio naktys pateisino savo vardą. Filmavimo metu teko patirti ir nevasariško vėjo bei šalčio, ir netikėto lietaus, tačiau buvo ir idiliškai ramaus saulėlydžio, kuris tapybiškai nudažė temstantį dangų ir tapo puikia natūralia dekoracija.

„Iš tiesų mums labai pasisekė, nes norėdamas tokio įvairaus oro per tokį trumpą laiko neužsisakysi. Visai neplanavome filmuoti lietuje, nes lietaus neturėjo būti. Kai jis vis dėlto netikėtai atėjo, paskubėjome išnaudoti jį savo tikslams. Ir pavyko tikrai gražiai“, – po filmavimų kiaurai permirkęs sakė dainininkas.

„Tavęs“ – kitokio stiliaus kūrinys, nei būtų galima tikėtis prisiminus Jeronimo Miliaus muzikinę biografiją.

„Taip, jis toli nuo roko. Noriu išbandyti kiek kitokį dainavimo stilių. Jau kuris laikas sėkmingai lipdau savo solinę dainų programą ir joje yra įvairaus skambesio kūrinių. „Tavęs“ – nostalgiška daina, kiek primenanti aštuntą ar devintą praėjusio amžiaus dešimtmetį. Man gražus toks skambesys ir dermė“, – sako dainininkas.

Jis sako, kad jam patiko dainos tekstas ir jame glūdinti ekspresija, kurią būtinai reikėjo pabrėžti klipu.

„Vaizdas labai praplėtė dainą. Vaidinu bičą, kuris išgyvena mylimos moters netektį ir desperatiškai norėtų ją susigrąžinti. Gyvenime nesu vilkėjęs žydro kostiumo, tačiau klipo herojui jis tikrai tinka“, – pasakoja J.Milius.

Vaizdo klipas „Tavęs“:

VIDEO: Jeronimas Milius - Tavęs

Jeronimas šypsosi, kad tai tikrai tik vaidmuo – jo dabartinis gyvenimas toli nuo apdainuojamų jausminių dramų. Pernai jis vedė kolegę dainininkę Kariną Krysko ir džiaugiasi, kad pirmi bendro gyvenimo metai prabėgo greitai ir lengvai.

Tiek vienas, tiek kitas turi labai daug darbų ir skirtingų projektų, jog juokiasi, kad namuose ne taip dažnai ir susitinka. Vasaros pradžioje drauge su Karinos sūnumi Majumi abu spėjo išlėkti paatostogauti į Kretą, o likusias laisvas vasaros dienas mėgsta leisti prie Baltijos jūros, Kunigiškiuose.

Pora taip pat rengia ir bendrą koncertinę programą, kurioje skamba Karinos ir Jeronimo solinės dainos, specialiai jiems sukurti duetai, ir pasaulinių hitų koveriai.

Gintauto Bitvinsko nuotr./Karina Krysko ir Jeronimas Milius
Gintauto Bitvinsko nuotr./Karina Krysko ir Jeronimas Milius

„Labai norime turėti visą savo programą ir mums neblogai sekasi – jau daugiau nei pusę koncerto sudaro specialiai jums kurtos originalios dainos. Žiūrovai labai gerai į jas reaguoja. Ypač į bendrą dainą „Meile, lėk“, – sako J.Milius ir priduria, kad jo tikslas per artimiausius metus sukurti visą programą, kurioje būtų daugiausiai originalios dainos ir keli mėgiamiausi koveriai.

Jeronimo Miliaus ir Karinos Krysko artimiausias bendras pasirodymas – rugpjūčio 17 d. Šventojoje.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką