Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti
2016 01 06

Janet Jackson nekeičia savo planų dėl koncerto Kaune – jis įvyks

Gruodžio pabaigoje muzikos pasaulį apskriejusi žinia, kad populiarioji JAV dainininkė Janet Jackson nukelia dalį savo pasirodymų JAV, tačiau tai niekaip nepaveiks jos šių metų koncertų grafiko Europoje. Atlikėjos šou Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyks šių metų balandžio 22-ąją. Tokią oficialią atlikėjos žinią šį rytą gavo koncerto Kaune rengėjai.
Janet Jackson
Janet Jackson / Asmeninio albumo nuotr.

Viena populiariausių pasaulio atlikėjų į Lietuvą atvyksta pirmą sykį. Kaune rengiamas jos pasaulinių gastrolių „Unbreakable Tour“, kurios pernai prasidėjo Kanadoje, koncertas. Šiam turui sukurtu įspūdingu šou pristatomas naujausias Janet Jackson albumas „Unbreakable“, išleistas pernai spalį.

Gruodžio pabaigoje atlikėja socialiniuose tinkluose paskelbė, kad dėl planuojamos operacijos yra priversta atidėti dalį suplanuotų savo koncertų. „Visi jie įvyks naujomis datomis. Viskas bus gerai“, – rašė dainininkė.

Ši žinia sukėlė įvairių gandų audrą, tačiau šiandien koncerto Kaune rengėjai gali patvirtinti, kad planai dėl šio pasirodymo, kaip ir kitų pavasarį vyksiančių Janet Jackson koncertų Europoje, nėra pakeisti.

TAIP PAT SKAITYKITE: Koncertinį turą sustabdžiusiai Janet Jackson įtariamas vėžys

Kovo 30-ąją kelionę per Europą pradėsianti dainininkė koncertuos didžiausiuose žemyno miestuose – tokiuose kaip Londonas, Paryžius, Amsterdamas ir kituose. Londone jos koncertas vyks didžiojoje „O2“ arenoje, visi brangiausi bilietai į šį pasirodymą – jau išgraibstyti. Bilietai į visus Janet Jackson koncertus Europoje ir toliau platinami. Bilietus į Kaune vyksiantį pasirodymą galima įsigyti visose „Bilietų pasaulio“ kasose ir internetu – www.bilietupasaulis.lt

Gerai nusiteikusi dainininkė laukia pasirodymų Europoje, o šios savaitės pradžioje socialiniuose tinkluose pasidžiaugė filmuku iš Australijos, kurį susuko pagal jos hitą „BURNITUP!“ šokantys gerbėjai Sidnėjuje.

„Šį rytą gavome laišką iš Janet Jackson atstovų – koncertai Europoje nėra atšaukiami, jų datos nekeičiamos.

Internete šiomis dienomis gali sklisti įvairių gandų, bet vienintelės oficialios naujienos yra tokios – Janet Jackson atvyks į Kauną ir surengs puikų šou gerbėjams, kurio jie nekantriai laukia jau nuo rudens, kai paskelbėme jo datą“, – sako Janet Jackson pasirodymą rengiančio didžiausio Baltijos šalių koncertų organizatoriaus „Live Nation Lietuva“ atstovas Deividas Afarjanc.

Janet Jackson – penkių „Grammy“ apdovanojimų laimėtoja, kurios įrašai parduoti daugiau nei 160 milijonų egzempliorių tiražu. Ji yra pelniusi dvylika „American Music Awards“, devynis MTV, net trisdešimt tris „Billboard“ apdovanojimus. Iš viso dainininkės kolekcijoje – per 200 įvairių prizų.

Prieš tris dešimtmečius išgarsėjusios Janet visi albumai yra pasiekę didžiulę auditoriją. MTV kanalas už nuopelnus muzikai šiai dainininkei yra skyręs „MTV Icon“ apdovanojimą – specialioje ceremonijoje savo pasirodymais Janet pagerbė Pink, „Destiny's Child“, „Outkast“ ir kiti didžiulę šios atlikėjos įtaką pripažįstantys atlikėjai.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Janet Jackson
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Janet Jackson

1999-aisiais „World Music Awards“ ceremonijoje Janet įteiktas Legendos apdovanojimas už išskirtinius nuopelnus populiarajai muzikai. Ketveriais metais anksčiau išleistas dainos „Scream“, kurią Janet įrašė su legendiniu savo broliu Michaelu Jacksonu, vaizdo klipas yra brangiausias muzikos istorijoje. Jis kainavo net septynis milijonus JAV dolerių.

 Iki šiol surengtuose turo „Unbreakable Tour“ koncertuose skambėjo apie trisdešimt kūrinių. Tarp jų – didieji dainininkės hitai „That's The Way Love Goes“, „Nasty“, „Miss You Much“, „Again“, „All For You“, „Escapade“, „Scream“, „Rhythm Nation“, „Any Time, Any Place“ ir daugybė kitų.

VIDEO: Janet Jackson - Any Time, Any Place

Janet Jackson koncertą „Žalgirio“ arenoje pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų organizatorius „Live Nation Lietuva“, Kaune taip pat surengsiantis popmuzikos deivės Mariah Carey, metalo titanų „Iron Maiden“ koncertus, o Vilniuje – šokių muzikos festivalį „Summerburst“, metalo garsenybių „Slipknot“, retro muzikos žvaigždžių „Postmodern Jukebox“ ir „Palast Orchester“ pasirodymus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Reklama
Inovacijų agentūros teikiamas paslaugas teigiamasi vertina 88 proc. klientų
Reklama
Paroda „Beauty Expo 2024“: trys dienos profesionaliems grožio produktams ir paslaugoms
Reklama
IKEA mažina kainas
Užsisakykite 15min naujienlaiškius