Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2020 01 30, 17:29

„Joel Band“ įkūrėjas Žygimantas Isokas perdainavo „The Kooks“ hitą: žiūrėkite vaizdo klipą

2013 metais jauni ir kūrybingi ISM universiteto studentai susibūrė muzikuoti ir įkūrė muzikos grupę „Joel Band“. Grupės įkūrėjas, vilnietis Žygimantas Isokas pagaliau ryžosi išleisti savo pirmąjį muzikinį vaizdo klipą, akustiškai atlikdamas grupės „The Kooks“ kūrinį „Seaside“.
Žygimantas Isokas
Žygimantas Isokas / Asmeninio albumo nuotr.
Temos: 1 Muzika

„Visuomet norėjau savo gyvenimą sieti su muzika. Pažintis su muzika prasidėjo vaikystėje, dainuojant A.Noviko džiazo mokyklos ansamblyje. Vėliau sekė mokslai muzikos mokykloje, kur įgijau gitaros ir elektrinio pianino klasių baigimo diplomus. Muzikuojant su klasės draugu vokalistu J. Dučinsku, Simono Daukanto gimnazijoje, subūrėme grupę ir intensyviai grojome ne tik mokyklos renginiuose ir šventėse, bet ir buvome aktyvūs Vilniaus Gatvės muzikos dienų dalyviai, pasirodydavome įvairiuose miesto renginiuose“, – sako Žygimantas.

Žygimantas pasakojo, kad vienuoliktoje klasėje buvo pastebėtas ir jį pakvietė groti VU MIF studentų renginyje „Roko Operos“. Praėjęs muzikantų atranką jis tapo MIDI RO ritmo grupės solinės gitaros atlikėju. Būdamas ISM antrakursiu Žygimantas tapo MIDI RO ritmo grupės vyriausiuoju vadovu.

Asmeninio albumo nuotr./Žygimantas Isokas
Asmeninio albumo nuotr./Žygimantas Isokas

„Jau pirmaisiais studijų ISM universitete metais, sutikęs bendraminčių subūriau grupę „ISM band“. Visi grupės nariai buvo ISM studentai. Turėjome daug pasirodymų ne tik universitete, bet ir už jo ribų. Muzikavome, tobulėjome, koncertavome daugybėje renginių, įgijome renginių organizatorių ir vedėjų pasitikėjimą. Pradėjus bendradarbiauti su prodiuseriu Vadimu Šuško, pasivadinome “Joel Band„. Vėliau pradėjome dirbti su Alfu Ivanausku ir visa „VMG“ komanda. Pasirodėme jų organizuojamuose Baltijos Šalių kulinarijos apdovanojimuose, kur scena dalinomės su puikiomis atlikėjomis Jazzu ir Monique. Grojome pirmame ir antrame žurnalo „IKONA“ gimtadieniuose, “DNB„, “Telia„, “Tesonet„ įmonių renginiuose, miestų ir miestelių šventėse. Koncertuodami sutikome daug šaunių žmonių, muzikantų, renginių organizatorių ir vedėjų, įgijome sceninės patirties. Šiuo metu sėkmingai pildome 2020 metų vasaros sezono pasirodymų tvarkaraštį. Džiaugiuosi, kad mūsų grupės vokalistas Jokūbas Mažeika šiais metais dalyvauja projekte „Lietuvos Balsas“ ir linkiu jam kuo didžiausios sėkmės“, – džiaugėsi Žygimantas.

Nors Ž.Isokas baigė bakalauro ir magistro studijas, mokėsi įvairiose pasaulio šalyse, grįžęs į Vilnių vėl nutarė tęsti savo muzikinį kelią. Vokalo sugebėjimus Žygimantas tobulina su šios srities muzikos profesionalais ir šį kartą jis pristato savo muzikinį vaizdo klipą, kuriame akustiškai atlieką „The Kooks“ kūrinį „Seaside“.

Įvertinkite:

VIDEO: The Kooks - Seaside (@ziggy_sound acoustic cover)

Žygimanto Isoko ir „Joel Band“ kūrybą galite sekti socialiniuose tinkluose:

Žygimanto Isoko profiliai:

Facebook https://www.facebook.com/zygimantas.i

Instagram: https://www.instagram.com/ziggy_sound/

„Joel Band“ profiliai:

Facebook: https://www.facebook.com/JoelBand2016/

Instagram: https://www.instagram.com/joel__band/

YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=lIgY1...

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką