Sportas gyvai
2017 08 16

Jurga Šeduikytė pristato naują dainą „Reikalingi“

Atlikėja Jurga Šeduikytė pristato naujausią savo dainą „Reikalingi“. Tai – jau trečiasis singlas iš šiemet išleisto atlikėjos septinto autorinio albumo „Not Perfect“. 
Jurga Šeduikytė
Jurga Šeduikytė / Vaido Jokubausko nuotr.

Naujasis Jurgos dainų skambesys publikai pažįstamas iš jau pasirodžiusių ir išpopuliarėjusių radijo singlų – „Reikalingi“ bei „Life is a dance for one“.

Naują Jurgos kūrybos etapą muzikos kritikai apibūdina kaip atlikėjos muzikinę brandą, neretai netobulą („Not Perfect“) albumą pavadindami tobulu kūrybiniu sprendimu – tiek garso, tiek minties, tiek ekspresyvaus atlikimo kokybės požiūriu.

Šiais metais su nauja „Not Perfect“ programa scenoje pasirodžiusi Jurga nustebino ne vieną: tradiciškai švelni ir lyriška atlikėja koncertų pabaigoje publiką įtraukia į siautulingą šokio ritmą.

„Albumą „Not Perfect“ kūriau įkvėpta labai stiprių emocijų – būtent jomis persmelkti visi kūriniai. Iš savo ir kitų kūrybos visuomet reikalauju maksimalaus rezultato – tiek muzikos, tiek jos skambesiu ar siunčiama žinute. Tikiu, kad visų mūsų išgyvenimai yra dažnai panašūs, tiesiog kiekvienas juos išgyvename skirtingai. Galiu sakyti, kad motyvacijos „šaukliu“ naujame albume tapo daina Reikalingi. Juk kiekvienas mūsų vienu ar kitu gyvenimo etapu pasijaučiame nereikalingi ar pažeidžiami, todėl labai svarbu tuo metu būti šalia ir motyvuoti sunkumus išgyvenantį žmogų. Kartais tam, kad palaikytumėte Jums svarbų žmogų, primintumėte, koks jis Jums reikalingas ir tiesiog emociškai suartėjus praleistumėte laiką, pakanka drauge nueiti i koncertą ar spektaklį.“ – apie savo naują dainą pasakojo Jurga.

Rugpjūčio 29 d. Vilniuje, Vasaros terasoje vyksiantis Jurgos koncertas – geriausia galimybė priminti artimam žmogui, kaip stipriai jis jums reikalingas.

VIDEO: Jurga Šeduikytė - Reikalingi

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius