Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 26, 13:37

Jurgos Šeduikytės koncertas Levandų ūkyje: dainuoti šioje vietoje – vienas malonumas

8 hektarų pievoje, šeštadienio dieną ir vakarą mirguliavo ne tik levandos. Čia iškilmingai atidarytas septintasis „Levandų ūkio“ sezonas, kurį vainikavo itin romantiškas Jurgos Šeduikytės koncertas. O kaip teigia pati atlikėja, dainuoti tokiose vietose – vienas malonumas. Koncertas vyko tiesiai ant pievos, tarp violetinių ir mėlynų žiedų.
Jurgos Šeduikytės koncertas Levandų ūkyje
Jurgos Šeduikytės koncertas Levandų ūkyje / Gedimino Gražio nuotr.

Anot Giedrės Rybalko, „Levandų Ūkio“ šeimininkės, kasmet pasigerėti levandų žiedais atvyksta vis daugiau žmonių. Šie metai – ne išimtis, į atidarymo šventę, per visą dieną, sugūžėjo beveik 1000 svečių. Čia jų laukė visos dienos programa: žolininkių edukacijos, amatininkų mugė, maisto ir vaikų zona, didžiausias piknikas pievoje ir kitos pramogos.

„Nors vasara į Lietuvą keliavo išties pavėlavusi, levandos mūsų ūkyje pradeda žydėti. Jų kasmet vis daugiau, plečiame teritoriją, šįmet pasodinome dar 1000 krūmų. Dabar jų daugiau nei 8000. Stengiamės, kad kiekvieną sezoną ūkis lankytojus pasitiktų vis gražesnis – 15 žmonių komanda jį prižiūri, saugo ir puoselėja. O kiekvienas atvykęs čia rastų ką veikti: suteikiame visą laisvę vaikštinėjant po teritoriją, ji sužymėta skiriamaisiais ženklais, vedame edukacijas ir kviečiame ragauti čia sukurtos ir pagamintos produkcijos. Veikia kavinė, kurioje vaišiname levandų ledais ir kava. Užsukite pasigerėti, vaizdas čia iš ties gražus.

Photo-3
Photo-3
Photo-2
Photo-2

Vasaros sezonu dirbame ilgiau, savaitgaliais iki 9 vakaro. Levandos žydės iki pat rudens, tad pasinaudokite proga ir atvykite į gera aura spinduliuojantį lietuviškąjį Provansą“, – kvietė G.Rybalko.

Jurga Šeduikytė, vainikavusi šventinę sezono atidarymo programą, pasakoja, jog dainuoti ir atidaryti vasaros sezoną „Levandų ūkyje“ – nepakartojama patirtis. O neįprasta vieta koncertui suteikė kitokį jausmą ir potyrį. Vienas jų – išsivadavimas iš kasdienybės ir rutinos. „Tiesą sakant, labiausiai laukiu koncertų netradicinėse vietose. Nes muzikos tikslas, manau ir yra pakylėti virš buities, o kitokia vieta, ypač susijusi su raminančiu levandų poveikiu tiesiog greičiau nuskraidino ten, kur mes visi norėjome. Visą koncertą lydėjo gera aura, reginys ir kvapas supęs visus tą vakarą buvo nepamirštamas. Ši vieta užburia ir ramina – kviečiu apsilankyti ir įvertinti patiems. Išties įspūdingas vaizdas lauks leidžiantis saulei“, – dalinosi J.Šeduikytė.

Photo-15
Photo-15

Aplankyti levandų pievas galite visą vasarą. Levandų žydėjimas trunka iki pat rudens. Biržų rajone, Mockūnų kaime įsikūręs ūkis svečių laukia visomis savaitės dienomis.

Fotogalerija:

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką