2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Jurijaus Veklenko premjera „Gyventi mylėti“: norėjo atitolti nuo savo įprasto stiliaus

Su muzikinėmis naujienomis sugrįžtantis atlikėjas Jurijus Veklenko, praėjusią vasarą kartu su DJ Jovani pristatęs bendrą darbą – kūrinį „Saulė pakyla“, šiandien pristato naują dainą. „Gyventi mylėti“ – taip gerai žinomas dainų kūrėjas pavadino šiandienos premjerą, kurioje, pasak jo paties, norėjosi sukurti dainą, kurią išgirdus ir pačiam norėtųsi judėti.
Jurijus Veklenko
Jurijus Veklenko / Luko Griciaus nuotr.

Šiuo metu intensyviai įrašų studijoje besidarbuojantis kūrėjas atviras – po tam tikros muzikinės pertraukos buvo geras sugrįžti į studiją ir realizuoti naujas idėjas. Jau greitai Jurijus pristatys ir savo albumą, kuriame nuguls naujausios dainos.

„Rašydamas naujas dainas norėjau kiek įmanoma labiau atitolti nuo savo įprasto stiliaus ir pasinerti į paprastumą, nes juk jame ir slypi visas grožis!“, – atvirauja dainininkas.

Šiandien Jurijus pristato kartu su žinomu prodiuseriu Faustu Venckumi sukurtą dainą „Gyventi mylėti“. Pasak kūrėjo, čia sudėti du svarbiausi žmogaus dalykai – gyvenimas ir meilė, būtent tai ir pasufleravo kūrinio pavadinimą.

„Gyventi, o ne egzistuoti, mylėti tai, ką darai – o ne kankintis kasdienybėje. Apie tai būtent ši daina – du svarbiausi dalykai – gyventi ir mylėti! Savaime aišku, kad joje susipynė ir šiokie tokie romantikos elementai. Labiausiai norėjau dainos, kurią atliekant mano paties kūnas judėtų ir pačiam būtų smagu! Greitas tempas, paprastumas ir nenuginčijama tiesa apie du svarbiausius dalykus gyvenime šią daina išskiria nuo kitų“, – tvirtina atlikėjas.

Kviečiame įvertinti naujausią Jurijaus kūrinį „Gyventi mylėti“:

VIDEO: Jurijus - Gyventi mylėti

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką