15min be reklamos
2012 07 26, 12:50

Karina Krysko-Skambinė su didžėjais Justinu Xara ir Julija Fedotova įrašė elektroninės muzikos singlą

Po sūnaus gimimo tikra devyndarbe tapusi Karina Krysko-Skambinė, prieš ketverius metus save išbandžiusi džiazo atlikėjos amplua, šįkart užmezgė flirtą su elektroninės muzikos publika. Šiandien viešai pristatomas jos kartu su Julija Fedotova ir Justinu Xara įrašytas house stiliaus kūrinys „My Time“.
Justin Xara, Karina Krysko-Skambinė ir Julija Fedotova (dešinėje)
Justin Xara, Karina Krysko-Skambinė ir Julija Fedotova (dešinėje) / Atlikėjų archyvo nuotr.
Temos: 1 Karina Krysko

Nors Julijos Fedotovos ir Justinu Xara duetas jau  nuo pavasario pradėjo koncertuoti klubuose su Karina, gyvai atliekančia garsių užsienio atlikėjų elektroninės muzikos hitus, tačiau tai pirmasis jos įrašas su šia populiaria didžėjų komanda.

„Šis singlas – tai pirmoji kregždė iš mūsų naujosios vasarinės kompiliacijos „Xara&Fedotova Mixmasters Sessions 2012“, kurioje skambės ne tik visiems žinomi hitai, bet ir visiškai nauji bei oficialiai dar neišleisti kūriniai. Kadangi kompiliacija yra sudaryta beveik vien iš lietuvių prodiuserių kūrinių, šis albumas leidžia įvertinti, kokį elektroninės muzikos lygį esame pasiekę Lietuvoje“, – teigia jau 7 metus Lietuvoje gyvenanti baltarusė Julija Fedotova.

Pasak Julijos, bendradarbiauti su Karina buvo lengva ir malonu. „Karina neveltui yra tokia populiari atlikėja – ji išsiskiria ir įdomia asmenybe, ir geru bei stipriu vokalu“, – sako J.Fedotova.

Jau daugiau nei pusmetį motinystės rūpesčiais besidžiaugianti Karina, su grupe „69 danguje“ nuo vasaros pradžios koncertuojanti pajūryje, debiutavo ir kaip kūrėja – su „My Time“ melodija ir tekstu jai teko dirbti naktimis. „Dabar pagrindinis mano darbas būti mama, o prie jo prisideda dar ir koncertų turas, taigi papildomiems darbams laiko lieka tik sūnui užmigus. Jei sudėtume visas šio kūrinio vokalo melodijai ir tekstui skirtas valandas, tai išeitų visa naktis“, – pasakoja dar ir „Žvaigždžių mokyklai“ vadovaujanti atlikėja.

Ji išduoda, kad įrašyto naujausio kūrinio dar negirdėjo net vyras ir dauguma draugų. Nekantraujantys išgirsti ir nemokamai parsisiųsti šį singlą tai gali padaryti čia.

„Šis  kūrinys, kuriame vokalas saikingai derinamas su house ritmais ir elektroninėje muzikoje itin neįprasto klasikinio instrumento – tūbos – partija,  turėtų patikti įvairaus amžiaus klausytojams – ir jaunesniems, ir subrendusiems. „My Time“ tikrai šviesus ir tinkamas lengvam vasariškam flirtui“, – įsitikinusi J.Fedotova.

VIDEO: Karina Krysko-Skambinė feat. Julija Fedotova & Justin Xara -- „My Time".wmv

Kompiliaciją „Xara&Fedotova Mixmasters Sessions 2012“ nuo antros rugpjūčio savaitės bus galima įsigyti „Statoil“ ir „Lukoil“ degalinėse bei „Maxima“ parduotuvėse, įsikūrusiose didžiųjų miestų prekybos centuose „Akropolis“.

Apie Justiną Xara ir Juliją Fedotovą

Justinas Xara ir Julija Fedotova yra vieni garsiausių Lietuvos didžėjų ir hitų, pasiekusių Lietuvos radijo stočių topų aukštumas, autoriai. Didžiosios Britanijos, Airijos, Izraelio, Rusijos scenose grojusio šeimyninio didžėjų dueto veiklą yra įvertinęs ir garsus britų žurnalas „DJ MAG“. Jų kuriamą progressive house, house, tech house ir  techno muziką bei remiksus transliuoja ir tokios radijo stotys kaip „BBC Radio 1”, „Proton“, „Frisky“, taip pat jiems teko groti vienoje scenoje su tokiomis elektroninės muzikos garsenybėmis kaip Sasha, John Digweed, Sander Kleinenberg, Dave Seaman, Hybrid, Jody Wisternoff ir kitais.  

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką