Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2014 08 15, 22:01

Karklės festivalyje liūtis nutraukė Jazzu ir Leono Somovo koncertą

Penktadienį festivalyje „Karklė Live Music Beach“ turėjęs koncertuoti Justės Arlauskaitės-Jazzu ir Leon Somovo duetas savo pasirodymą nutraukė. Paplūdimio scenoje muzikantams tęsti programą sutrukdė smarkus lietus.
Justė Arlauskaitė-Jazzu
Justė Arlauskaitė-Jazzu / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Žmonės.lt jau rašė, kad iš viso pajūryje vykstančiame festivalyje „Karklė Live Music Beach“ susirinkti planavo per 15 tūkst. žmonių. Tai – bene gausiausiai šią vasarą lankomas festivalis. 

Dėl tokio žmonių antplūdžio nuo pat ryto Palangos plente ir posūkyje į Karklę driekėsi beveik 8 km eilė, kurioje teko lūkuriuoti net ir kelias valandas.

Vakare festivalio lankytojai susidūrė su naujais nemalonumais: savo koncertą jau stovėdami scenoje ir atlikę dalį programos nutraukė Justė Arlauskaitė-Jazzu ir Leonas Somovas.

Pradėjusiems pasirodymą muzikantams koją pakišo itin smarki Karklę skalaujanti liūtis. Sunkūs audros debesys su žaibais atslinko iš jūros pusės.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Festivalio akimirka
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Festivalio akimirka

Žmonės.lt žiniomis, koncertas buvo nutrauktas, nes liūties vanduo pavojingai susikaupė ant muzikinės scenos stogo. „Leon Somov&Jazzu“ koncertas buvo atšauktas dėl muzikantų saugumo. 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką