Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 08 08, 09:13

Kastytis Kerbedis pristato dainą „Mums viskas bus gerai“

Nenuilstantis Kastytis Kerbedis pristato naują dainą „Mums viskas bus gerai“. Tai jau ketvirtas kūrinys šiais metais. Nors vasara dar nesibaigė, K.Kerbedis rugpjūčio 12 dieną surengs paskutinį vasarišką koncertą Palangoje ir net iki gruodžio mėnesio jo nebegirdėsime.
Kastytis Kerbedis
Kastytis Kerbedis / Indrės Dambrauskės nuotr. / Egidijaus Krikščiūno nuotr.

Visos atlikėjo pajėgos bus skirtos įspūdingo turo pasiruošimui visose didžiosiose Lietuvos arenose. Kiekviena nauja daina – tai tikslingai ir kruopščiai dėliojama naujos koncertinės programos mozaika.

„Aš puikiai žinau, ką mano koncertuose turi pamatyti žiūrovai, todėl visą savo dėmesį dabar skirsiu to įgyvendinimui“, – sako Kastytis.

„Dar laukia labai daug darbų – scenografija, vizualai, techniniai sprendimai, sceniniai kostiumai, įrašų studija, stipriai atnaujinta nauja programa – bet tikrai padarysime aukščiausio lygio šou. Pažadu!“ – sako K.Kerbedis.

Kastyčio Kerbedžio daina „Mums viskas bus gerai“:

Koncertinio turo „TAIP“ datos: gruodžio 7 ir 8 d. „Compensa“ arenoje Vilniuje , gruodžio 17 d. „Švyturio“ arenoje, Klaipėdoje, gruodžio 25 d. „Cido“ arenoje, Panevėžyje, gruodžio 28 d. „Žalgirio“ arenoje, Kaune, ir gruodžio 30 d. – Šiaulių arenoje.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką