Iki -60% prenumeratai. Paskutinės akcijos dienos!
Išbandyti
2016 01 07

Kaune koncertuosianti Janet Jackson paneigė gandus apie jai neva diagnozuotą vėžį

Dainininkė Janet Jackson (49 m.) nutarė netylėti ir išsklaidyti visas abejones dėl pastaruoju metu vis netylančių kalbų, esą jai diagnozuotas gerklės vėžys ir dėl to ji turėjo atidėti savo koncertinį turą „Unbreakable“.
Janet Jackson
Janet Jackson / „Scanpix“/AP nuotr.

Savo „Twitter“ paskyroje velionio popkaraliaus Michaelo Jacksono sesuo įkėlė vaizdo įrašą, kuriame skamba jos dainos „Unbreakable“ ištrauka. Šioje dainoje Janet Jackson kaip tik ir dainuoja apie „visažinius šaltinius“, kurie neretai skleidžia išgalvotus melus ir klaidina žmones.

Žinutės pabaigoje pasirodo atlikėjos kreipimasis į gerbėjus: „Prisiminkite... patikėkite tuo tik jeigu išgirsite tai iš mano lūpų. Gandai yra melagingi. Aš nesergu vėžiu. Aš sveikstu. Mano gydytojai palaimino mano suplanuotus koncertus Europoje ir, kaip žadėjau, atidėti koncertai įvyks vėliau. Ačiū už jūsų maldas ir meilę.“ 

Žmonės.lt primena, kad Janet Jackson savo gerbėjams per Kūčias pranešė, jog dėl sveikatos problemų ji stabdanti savo turą „Unbreakable“ Jungtinėse Valstijose.

Koncertų grafikas Europoje nesikeičia – šią savaitę atlikėjos komanda patvirtino, kad balandžio 22-ąją suplanuotas jos koncertas Kauno „Žalgirio“ arenoje tikrai įvyks.

Koncerto organizatorių nuotr./Janet Jackson
Koncerto organizatorių nuotr./Janet Jackson

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Užsisakykite 15min naujienlaiškius