Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti
2023 06 24

Kazimieras Likša pristato vasaros dainą: klipe nusifilmavo kartu su sūnumi

Pastarieji metai Kazimiero Likšos muzikinėje karjeroje – itin aktyvūs. Darbas studijoje, naujų dainų leidyba, koncertinis turas per 14 miestų visoje Lietuvoje, vasaros koncertai festivaliuose bei miesto šventėse. Tačiau atlikėjas nesiruošia sustoti, šiandien jis pristato savo naujausią dainą su vaizdo klipu „Atiduosiu tau“, kuriame nusifilmavo kartu su savo sūnumi.
Kazimieras Likša
Kazimieras Likša / Domo Rimeikos nuotr.

„Kai pradėjome darbą studijoje su prodiuseriu Asaf Yehuda 2022 metais, mes buvome numatę, kad ši daina galėtų tikti vasarai. Joje itin šviesi ir optimistiška nuotaika, kas tikrai reta mano kūryboje“, – su šypsena apie dainą pasakojo Kazimieras Likša.

„Ši daina kaip ir visos kitos šiame laikotarpyje yra įkvėptos mano sūnaus. Sunku tai paaiškinti, bet nuo to momento, kai žinojau, kad būsiu tėtis, kiekviena nauja melodija man iš karto primindavo sūnų. Tai labai natūraliai nulėmė, kad žodžiai sukosi tik apie jį. Ir tuo aš labai džiaugiuosi. Jau dveji metai jis – mano prioritetas“, – teigė atlikėjas.

Domo Rimeikos nuotr./Kazimieras Likša
Domo Rimeikos nuotr./Kazimieras Likša

Kartu su daina Kazimieras Likša savo klausytojams pristato ir labai asmenišką klipą, kurio autorius – Nikita Voitov.

„Vieną vasaros popietę mes susitikome su Nikita ir tiesiog kalbėjome, dalinomės išgyvenimais ir galvojom, ką mes galime sukurti. Aš jau seniai norėjau kažką sukurti kartu ir ta nuojauta pasiteisino labiau nei galėjau įsivaizduoti. Dėl laiko stokos filmavimams mums teko labai gerai pasukti galvas. Tačiau Nikitai gimė puiki mintis nusipirkti keturiolikos metų senumo kamerą ir man paprasčiausiai kelias savaites filmuoti savo kasdienybę su sūnum. Tai buvo tokia paprasta mintis, kuri mane iš karto užkabino. Smagiausia, kad filmavimuose galėjau tiesiog būti su savo vaiku. Nereikėjo atsiskirti kelioms dienoms kažkur toli nuo šeimos. Tiesiog galėjome leisti laiką kartu. Tai buvo visiškai puiki ir unikali patirtis. Trumpam pats tapau savo klipo operatoriumi“, – apie vaizdo klipo kūrybinį procesą pasakojo Kazimieras Likša.

Kartu su daina Kazimieras Likša nori priminti savo klausytojams, kad šią vasarą turės koncertus ne tik festivaliuose ir miestų bei miestelių šventėse – Kazimieras organizuoja du savo pagrindinius vasaros pasirodymus Liepos 28 dieną Palangoje, kur pirmą kartą pasirodys kartu su visa ritmo grupe. O rugpjūčio 30 dieną surengs visą šį laikotarpį užtvirtinantį koncertą Vilniaus Lukiškių kalėjimo kieme, kur pasirodys kartu su grupe ir kameriniu styginių orkestru.

„Tai – vienas svarbiausių koncertų mano karjeroje. Koncertinė sudėtis viską pasako. 16 žmonių ant scenos. Tai bus didžiulė garso jėga, kuri tikiu skambės užtikrintai. Jau 14 metų kuriu ir koncertuoju. Atėjo metas sau sukurti naujas galimybes. Tad kviečiu visa tai patirti kartu su manimi. Kaip ir savo naujausioje dainoje, taip ir šiuose koncertuose atiduosiu viską jums“, – apie pagrindinius vasaros koncertus pasakojo Kazimieras Likša.

VIDEO: Kazimieras Likša - Atiduosiu tau (Official video)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?
Reklama
Į Lietuvą atvyksta Pasaulio moksleivių robotikos olimpiadai besiruošianti ukrainiečių komanda
Reklama
Modernūs lietaus nuvedimo sistemų sprendimai
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais