2019 12 26

Kiek pinigų uždirbo legendinė Mariah Carey kalėdinė daina?

Šiuo metų laiku beveik neįmanoma neišgirsti atlikėjos Mariah Carey dainos „All I Want For Christmas Is You“. Ir taip yra nuo 1994 metų, kai ši daina buvo išleista. CNN bandė suskaičiuoti, kiek pinigų galėjo uždirbti milijoninės šio hito perklausos.
Mariah Carey
Mariah Carey / „Scanpix“ nuotr.

Daina „All I Want For Christmas Is You“ yra daugiausiai perklausų „Spotify“ platformoje sulaukusi daina – ją grojo 602 milijonus kartų. Nuo dainos patalpinimo „Youtube“ 2009 metais ją klausė jau 605 milijonus kartų.

Nuo patalpinimo „Spotify“ už perklausas daina jos autorei jau surinko 2 mln. JAV dolerių (1,8 mln. eur). Prognozuojama, kad tai – toli gražu ne pabaiga.

„The Economist“ 2016 metais paskelbė, kad už perklausas Mariah Carey daina buvo iš viso uždirbusi apie 60 mln. JAV dolerių (54 mln. eur).

„Spotify“ platformoje po Mariah Carey dainos pagal populiarumą rikiuojasi Wham daina „Last Christmas“, Arianos Grande „Santa Tell Me“, Michaelo Buble'o daina „It's Beginning To Look A Lot Like Christmas“ ir Justino Bieberio „Mistletoe“.

Wham daina už perklausas minėtoje platformoje surinko apie 1,5 mln JAV dolerių (1,35 mln. eur), kitų aukščiau paminėtų atlikėjų dainos už perklausas uždirbo maždaug po 1 milijoną.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką