Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2014 01 04, 19:00

Koncertinio turo metu JAV ir Meksikoje su Davidu Garrettu scenoje pasirodys Martynas Levickis

Ne vieną rekordą pagerinęs klasikinio smuiko virtuozas bei įrašų kūrėjas Davidas Garrettas savo gerbėjams šeštadienį pranešė džiugią naujieną. Koncertinio turo metu JAV ir Meksikoje kartu su Davidu scenoje pasirodys „Lietuvos talentai“ nugalėtojas Martynas Levickis.
Martynas Levickis
Martynas Levickis / Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.

D.Garretto socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje  rašoma: „Džiugios naujienos Davido gerbėjams, kurie ketina pasilankyti jo koncertuose JAV. Lietuvos akordeonistas Martynas bus jo svečias koncertuose JAV ir Meksikoje. Martynas jau prieš tai grojo drauge su Davidu praėjusiais metais Waldbuhne.“

VIDEO: Martynas Levickis ir Davidas Garrettas Berlyne

D.Garretto koncertinis turas prasidės sausio 10 d. St. Louis mieste ir tęsis iki kovo pabaigos, paskutinis koncertas yra numatytas kovo 30 dieną Coral Springse (Floridoje).

Neabejotina, kad akordeonistas pagavo savo laimės paukštę: vaikinas pasirašė leidybinę sutartį su garsia britų įrašų studija, o liepos 1-ąją išleistas albumas pateko į Didžiosios Britanijos muzikos „topų“ (angl. UK Classical Chart ) viršūnes. Vėliau Martynas lankėsi JAV, kur vyko albumo išleidimo paruošiamieji darbai ir akordeonisto atliekamo kūrinio vaizdo klipo filmavimas.

Davidas Garrettas
Davidas Garrettas

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką