Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2015 09 13, 18:55

Legendinė grupė „Airija“ su Dariumi Mileriu-Nojumi priešaky scenoje atšventė 23-iąjį gimtadienį

Sekmadienį festivalio „Lituanika“ scenoje Vilniaus Kalnų parke trumpam vėl susibūrusi grupė „Airija“ atšventė savo 23-iąjį gimtadienį.
Grupė „Airija“
Festivalio „Lituanika“ akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Sekmadienį Vilniaus Kalnų parke toliau skambėjo muzikos festivalis „Lituanika“. Renginio metu į sceną lipo garsūs ir nusipelnę Lietuvos muzikantai, taip pat svečiai iš užsienio.

Klausytojams savo pasirodymus dovanojo „Garbanotas Bosistas“, „Katedra“ su Povilu Meškėla priešaky, „BIX“, V.Tarasovo, A.Makarievič ir J.Borets trio, Borisas Grebenščikovas ir legendinė jo grupė „Akvarium“.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Festivalio „Lituanika“ akimirka
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Festivalio „Lituanika“ akimirka

Jubiliejinį koncertą vainikavo unikalus maestro Vladimiro Čekasino projektas, kuriame džiazo korifėjus sujungs kompiuterinę grafiką, džiazo muziką ir garsiausius Lietuvos roko muzikos atlikėjus. 

Ypatingo būta ir legendinės grupės „Airija“ pasirodymo – scenoje muzikantai atšventė 23-iąjį grupės gimtadienį. 

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Festivalio „Lituanika“ akimirka
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Festivalio „Lituanika“ akimirka

„Ne kasmet švenčiame „Airijos“ gimtadienį koncertuodami, tačiau kiekvienas iš mūsų, neabejoju, prisimena tą dieną, kai įsikūrėme. Festivalis mums visiems yra puiki proga susitikti, drauge pagroti dainas, kurias dar ir šiandien dainuoja mūsų ir mūsų gerbėjų širdys“, – sako vos savaitgaliui iš Airijos į Lietuvą su žmona, grupės būgnininke Asta grįžęs Darius Mileris. 

Retsykiais ir vėl drauge susiburiantys grupės „Airija“ muzikantai jau nebesvarsto atkurti grupės. „Airija“ – mūsų jaunystės grupė, – sako Darius. – Dabar esame kitokie, esame kitur, mūsų gyvenimai pasikeitę, o ir gyvenimas mus pakeitė. Susitikti ir groti drauge, kai yra tinkama proga – štai, ko norime ir ką galime padaryti.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką