15min be reklamos
2010 03 08, 00:05

Legendinė prancūzų dainininkė Mireille Mathieu koncertuos Vilniuje (video)

Legendinė Prancūzijos dainininkė Mireille Mathieu pirmą kartą atvyks į Lietuvą. Bene ryškiausia prancūzų estrados žvaigždė vienintelį savo koncertą surengs lapkričio 26 d. „Pramogų arenoje“ Vilniuje
Mireille Mathieu
Mireille Mathieu / Organizatorių nuotr.

„Mireille Mathieu viešnagė Lietuvoje taps reikšmingu įvykiu ne tik muzikos gerbėjams, bet ir visos šalies kultūrai. Daugelis gerbėjų dainininkės laukė ilgus dešimtmečius, todėl Mireille Mathieu pasirodymą galime drąsiai vadinti vienu iš svarbiausių šių metų koncertų“, – sakė „Makroconcert Lietuva“ vadovas Vaidas Zdancevičius.

Lietuvoje dainininkė viešės pasaulinių gastrolių „Mirelle Mathieu En Concert“ metu. Mireille Mathieu į Vilnių atvyks kartu su savo orkestru, kuriame groja 14 profesionalių muzikantų. Koncertuodama garsioji dainininkė atliks ne tik ją išgarsinusius kūrinius, bet ir auksine estrados klasika tapusias dainas.

Per daugiau nei keturis dešimtmečius trunkančią karjerą Mireille Mathieu įrašė daugiau nei 1200 dainų, kurias atliko net devyniomis skirtingomis kalbomis. Dainininkė yra bendradarbiavusi su ryškiausiomis muzikos žvaigždėmis – Placido Domingo, Tomu Jonesu, Franku Sinatra ir daugeliu kitų. Mireille Mathieu tapo pirmąja Vakarų atlikėja, kuri gavo leidimą surengti koncertą komunistinėje Kinijoje. Išleidusi per 70 albumų, atlikėja pasaulyje pardavė daugiau nei 150 mln. įrašų.

Ištikimais jos gerbėjais buvo galingiausi planetos vadovai: popiežius Jonas Paulius II, JAV prezidentas Ronaldas Reiganas ir net SSRS vadovas Leonidas Brežnevas. 2009-ųjų gegužės 9 d. Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas asmeniškai pakvietė Mireille Mathieu koncertuoti Raudonojoje aikštėje.

Bilietus į vienintelį pasaulinės muzikos žvaigždės koncertą Vilniuje bus galima įsigyti nuo kovo 23 d. visose BILIETAI LT kasose ir internetu.

VIDEO: Mireille Mathieu - Une Femme amoureuse
VIDEO: Mireille Mathieu - Der Pariser Tango

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką