Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti
2017 08 17

Leonas Somovas ir Jazzu koncertus surengs Kauno Nemuno saloje ir Vilniaus Botanikos sode

Rugpjūčio mėnesį „Leon Somov & Jazzu“ savo gerbėjams dovanos net du koncertus. Pirmasis įvyks jau šiandien, rugpjūčio 17 d., Kaune, Nemuno saloje. O vilniečiai į atlikėjų pasirodymą Vilniaus universiteto botanikos sode kviečiami rugpjūčio 22 d. Tai bus didžiausi atlikėjų soliniai vasaros koncertai po atviru dangumi.
Justė Arlauskaitė-Jazzu
Justė Arlauskaitė-Jazzu / Regimanto Taresavičiaus nuotr.

Šią vasarą Leonas Somovas ir Jazzu daug laiko praleido koncertuodami įvairiuose Lietuvos festivaliuose bei dirbdami prie savo individualių projektų. Justė Arlauskaitė-Jazzu įvairiose šalyse koncertavo kartu su švedų grupe „Koop Oscar Orchestra“, o taip pat ir tapo aktore. Jazzu nusifilmavo daugiaserijinio vaidybinio filmo „Laisvės kaina. Savanoriai“ tęsinyje „Laisvės kaina. Partizanai“, kurį bus galima išvysti jau šį rudenį.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Leon Somov ir Jazzu koncertas
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Leon Somov ir Jazzu koncertas

Tuo tarpu Leonas Somovas intensyviai dirbo kartu su švedų elektroninės muzikos grupe „Highly Sedated“. Su Steve'o Angello prodiuserine kompanija „Size records“ dirbantys atlikėjai visai neseniai, liepos 28 d., pristatė debiutinį albumą „All we have is now“.

Vieni populiariausių atlikėjų Lietuvoje šiems vasaros koncertams norėjo netradicinių atvirų erdvių, kuriose galėtų susilieti muzika, šiluma, gamta bei laisvė. Būtent todėl Kaune jų gerbėjai kviečiami į Nemuno salą, o Vilniuje pasirinktas VU botanikos sodas.

Žygimanto Gedvilos/15min nuotr./„Leon Somov & Jazzu“ koncertas Nidoje
Žygimanto Gedvilos/15min nuotr./„Leon Somov & Jazzu“ koncertas Nidoje

Koncertų pasiruošimui, jų techniniams sprendimams skiriama itin daug dėmesio. Leonas Somovas ir Jazzu kaip ir didžiausiuose savo koncertuose taip pat ir šiuose pasirodymuose ant scenos lips pilnu grupės sąstatu ir susirinkusiems klausytojams po atviru dangumi dovanos gražiausius savo kūrinius.

Koncerto lankytojams Vilniuje paruoštos ir kelios staigmenos. Leoną Somovą ir Jazzu apšildys pop / soul muzikos stilių atlikėja migloko. Neseniai iš kelionių po pasaulį grįžusi dainininkė tęsia savo solinę karjerą. Botanikos sode Miglė Vilčiauskaitė-migloko žavės klausytojus savo išskirtiniu balsu ir solo „boombox“ projektu.

„We will grill“ organizatorių nuotr./Migloko
„We will grill“ organizatorių nuotr./Migloko

Antroji Vilniaus koncerto staigmena – tai specialiai koncertui rengiama pikniko ir maisto zona. Organizatoriai vartus į koncertą Kairėnuose atveria jau 17 val. vien tam, kad svečiai turėtų laiko pasivaikščioti po fantastišką VU Botanikos sodą. Prieš pat koncertą čia rengiamas ir specialus pikinikas. Leono Somovo ir Jazzu koncerto svečiai raginami atsinešti savo pledus. Gardus ir madingas gatvės maistas – organizatorių rūpestis. Vilniaus priemiestyje, Kairėnuose, esančio VU botanikos sodo aplinka ideali tokiems piknikams, o jei juos lydi ir romantiškas koncertas – puikus vasaros vakaras garantuotas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Leono Somovo ir švedų grupės „Highly Sedated“ vakarėlis po atviru dangumi priviliojo ir garsenybes

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius