Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Trumpiausiai nakčiai - mažiausia kaina!
Išbandyti
2021 01 07

„Lietuvos balsas. Vaikai“ nugalėtoja Milėja pristato kūrinį, tapusį tituline filmo daina

Pirmojo „Lietuvos balsas. Vaikai“ sezono nugalėtoja Milėja Stankevičiūtė žiemos švenčių proga klausytojams dovanoja dar vieną motyvacijos ir užsidegimo įkvepiantį naują kūrinį „Visą save“.
Milėja Stankevičiūtė
Milėja Stankevičiūtė / Asmeninio albumo nuotr.

Panašu, kad vidinės stiprybės paieškos tampa pagrindine atlikėjos braižo linija, tačiau šįkart singlas gimė ne iš Milėjos gyvenimo istorijų, o buvo įkvėptas šokėjų ant ledo ir jų patirčių. „Visą save“ yra titulinė filmo „Kalėdos ant ledo“ daina, kurios idėja kilo dar 2018-aisiais, galvojant apie priežastis, motyvuojančias jaunuosius čiuožėjus nepalūžti ir toliau siekti puikių rezultatų ant ledo.

Nors kūrinys parašytas filmo kūrybinės grupės iniciatyva ir skirtas sportininkams, Milėja pripažįsta, kad jame taip pat rado stiprybės bei įkvėpimo sau: „Visame, ką darau, noriu pasiekti aukštumas. Nesvarbu, kiek kartų suklydau ar man nepavyko, stengiuosi nesustoti, kad ir kaip tai atrodo nelengva.“

Milėja – „Visą save“:

VIDEO: Milėja – Visą save | Kalėdos ant ledo

Dainininkė dalinasi, kad pirmą kartą išgirdusi „Visą save“ melodiją suabejojo, ar įveiks tokias aukštas natas, tačiau susiėmė supratusi, kad išgyvena jausmą, apie kurį ir yra daina – svarbu imti tikėti savimi ir stengtis dėl tikslo iš visų jėgų.

Nors atlikėja teigia, kad „Visą save“ buvo nemažas vokalinis iššūkis, dainos autorius Vytautas Bikus džiaugiasi, kad Milėja dirbo itin profesionaliai, nepaisant jos jauno amžiaus. „Kalėdos ant ledo“ režisierė Rasa Micachienė teigia, kad „Lietuvos balsas. Vaikai“ nugalėtojos amžius ir buvo viena iš priežasčių, kodėl ji įgarsino filmą pristatantį muzikinį kūrinį – daina yra skirta Milėjos bendraamžiams, imantiems dvejoti savo karjera ant ledo, nepaisant jų perspektyvumo ir laimėjimų.

Šis sprendimas pasiteisino – po filmo premjeros režisierė gavo ne vieną čiuožėjų žinutę, kad vaizdai ir muzika privertė išspausti ašarą.

Panašu, kad jauna atlikėja geba įkvėpti ne tik savo balsu, bet ir įgyvendintais darbais – ji sako, kad dalyvauti filmo kūrimo procese buvo viena didžiausių jos svajonių.

„Man labai smagu, kad turiu galimybę būti „Kalėdos ant ledo“ dalimi darydama tai, ką myliu labiausiai – dainuodama.“

Tiesa, dainininkės dalyvavimas filmo kūrybiniame procese prasidėjo ne nuo įrašų studijos. Prieš stojant prie mikrofono Milėjai teko stebėti projekto „Čempionų ledas“ kamandos kasdienybę jų turo kelionėse. Nors pati atlikėja ant ledo tvirtai dar nesijaučia, ji sako, kad kelionėje išmoko kitų reikšmingų pamokų.

„Visi čiuožėjai buvo be galo draugiški, profesionalūs ir pozityvūs. Kiekvieną klaidą jie priėmė su šypsena ir, negraužę savęs, iškart imdavo ieškoti būdų klaidą pataisyti. Iš čiuožėjų norėčiau išmokti pozityvumo ir nepriimti visko asmeniškai.“

To paties dainininkė linki ir naujojo singlo „Visą save“ klausytojams, pridurdama, kad šventinis laikotarpis kalba apie atleidimą ne tik kitam, bet ir sau pačiam.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šekspyriška vasara Pakruojo dvare: spektakliai, kvapą gniaužiantys triukai ir įspūdingos gėlių kompozicijos
Reklama
Joninių grilio vakarėlis už mažą kainą: pasigaminkite tris patiekalus neišleisdami 15 eurų
Reklama
Tinklinis, kepsninės, universalūs treniruokliai: ką šiemet erdvėms prie savo namų siūlys vilniečiai?
Reklama
„Telia“ stiprina ryšį Dainų šventės dalyviams ir lankytojams dar nematytu būdu
Užsisakykite
15min naujienlaiškius