Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2014 01 01, 18:35

„Lietuvos balse“ triumfavo ir 100 tūkst. Lt vertės prizą iškovojo Paulius Bagdanavičius, Monika Linkytė liko antra

Trečiadienio vakarą LNK televizijos žiūrovai stebėjo ilgai lauktą muzikinio šou „Lietuvos balsas“ superfinalą, kuriame į kovą dėl geriausiojo titulo stojo keturi dainininkai: Goda Sasnauskaitė, Paulius Bagdanavičius, Monika Linkytė ir Dagna Kondratavičiūtė. Po pirmojo etapo paaiškėjo, kad toliau grumtis lemta buvo tik M.Linkytei ir P.Bagdanavičiui. Galų gale susumavus žiūrovų balsus paskelbta, kad „Lietuvos balso“ nugalėtoju tapo Paulius Bagdanavičius, Monika Linkytė liko antra.
Monika Linkytė, Paulius Bagdanavičius ir Inga Jankauskaitė
Monika Linkytė, Paulius Bagdanavičius ir Inga Jankauskaitė / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Keturi superfinalininkai turėjo praeiti ilgą kelią tam, kad galėtų varžytis dėl geriausiojo titulo. Sėkmingai pasirodę Aklosiose perklausose jie kovą tesė Muzikinėse dvikovose, vėliau – Nokautų rungtyje, galiausiai dainavo „Lietuvos balso“ finale. Nugalėję kelis šimtus dainininkų jie trečiadienį stovėjo šou superfinalo scenoje. 

Keturi dainininkai – keturių šou mokytojų komandų atstovai: Merūno Vitulskio, Ingos ir Arūno Valinskų, Katažinos Nemycko ir Donato Montvydo. Visi jie nuo šou pradžios laikyti išskirtinai stipriais dainininkais, tačiau tai jų nesustabdė: mokytojų vertinimu, kiekvienas dainininkas šou metu ženkliai patobulėjo. 

„Lietuvos balso“ nugalėtojo Pauliaus Bagdanavičiaus laukia įspūdingas prizas: LNK televizijos eteris už 100 tūkst. lt, solinis koncertas, dvejų metų kontraktas su „Show Makers“ talentų agentūra ir singlas, kurį galingiausiam balsui įrašys „Global Music & Talent Agency“.

Priešingai nei ankstesnėse kovose, superfinale nugalėtoją rinko tik televizijos žiūrovai – mokytojai jų likimams įtakos neturėjo. Į sceną superfinalininkai žengė jau turėdami šiek tiek gerbėjų balsų – juos gavo už internete parduotus savo singlus. Daugiausia balsų į superfinalo sceną lipo turėdamas Paulius Bagdanavičius.

Superfinalo kovą „Lietuvos balso“ scenoje pradėjo D.Kondratavičūtės ir Egidijaus Dragūno-Selo duetas: jie atliko kūrinį „Tavo akyse“. 

Dagna Kondratavičiūtė ir Egidijus Dragūnas
Dagna Kondratavičiūtė ir Egidijus Dragūnas

Pirmoji scenoje ginklus atskleidė K.Nemycko komandos mokinė Goda Sasnauskaitė, atlikusi kūrinį „Rollin' on the river“. Audringas pasirodymas sulaukė audringų publikos ir moktojų ovacijų. „Scenoje tu jautiesi kaip namuose. Jokio diskomforto, pauzių. Pasirodymas buvo nuo iki“, – vertino D.Montvydas. 

Goda Sasnauskaitė
Goda Sasnauskaitė

Ingai ir Arūnui Valinskams superfinale atstovaujantis Paulius Bagdanavičius atliko kūrinį „Kol tu šalia buvai“. Jis pasirūpino scenografija: į sceną atsinešė ryškiai geltoną telefono būdelę. „Jaučiau tave, tavo dainavimą. Kai tu dainavai, bėgiojo šiurpuliukai. Tai – superfinalo vertas pasirodymas“, – kalbėjo K.Nemycko. 

Paulius Bagdanavičius ir Inga Valinskienė
Paulius Bagdanavičius ir Inga Valinskienė

Atėjo eilė pasirodyti M.Vitulskio mokinei Dagnai Kondratavičiūtei, kuri atliko kūrinį „Run to you“. Ypatingų vokalo galimybių reikalaujantis kūrinys jai pasirodė menkas iššūkis, publika dainininkės pasirodymo klausėsi prikaustyta prie kėdžių. „Matyti, kad šis žmogus gyvenime labai daug pasieks. Nežinau, kur toliau, bet ji vis auga ir auga“, – komentavo K.Nemycko. 

Dagna Kondratavičiūtė
Dagna Kondratavičiūtė

D.Montvydo komandai konkurse atstovavo Monika Linkytė. Ji scenoje atliko dainą „La la la“. Specialiai Monikai sukurta kūrinio aranžuotė privertė jį suskambėti naujai, pati dainininkė scenoje atrodė itin subtiliai ir skoningai. Jos pasirodymo pabaigoje Teatro arenoje aidėjo aplodismentai, scenoje sutvisko iš lubų kristi ėmę fejerverkai. Anot I.Valinskienės, atlikėja ne tik ypatingai atrodė, bet ir nuostabiai dainavo. Kad ja didžiuojasi, tikino ir M.Vitulskis.

Monika Linkytė ir Donatas Montvydas
Monika Linkytė ir Donatas Montvydas

Atsisveikino pirmieji

Po pirmųjų dainininkų pasirodymų susumuoti žiūrovų balsai, tęsti kovą dėl nugalėtojo vardo liko tik du dalyviai – daugiausia balsų pelnę Paulius Bagdanavičius ir Monika Linkytė. Kitiems dviems – Dagnai ir Godai – buvo lemta pasitraukti iš kovos anksčiau nei ši baigėsi. 

Pirmoji superfinalo kovoje krito Goda Sasnauskaitė. Žiūrovai merginai skyrė viso labo 13 proc. savo balsų. Sužinojusi, kad jai atėjo metas pasitraukti, Goda apsipylė ašaromis. Vis dėlto paskutinį savo kūrinį scenoje – singlą „Meilės daug“ – ji atliko entuziastingai ir užtikrintai. Publika ir mokytojai ją palydėjo plodami atsistoję. 

Dagnai Kondratavičiūtei žiūrovai skyrė tik 16 proc. savo balsų, mergina taip pat susigraudino ir pravirko. Tačiau nusišluosčiusi ašaras į sceną grįžo tvirta kaip niekad: žiūrovams atsisveikindama dovanojo savo singlą „Degu“. 

Iš projekto iškrito Goda Sasnauskaitė
Iš projekto iškrito Goda Sasnauskaitė

Antrajame superfinalo etape kovą pradėjo Monika Linkytė. Ji žiūrovams dovanojo savo singlą „Besieliai“. Tai – dar vienas išskirtinai stilingas dainininkės pasirodymas, kurį žiūrovai Teatro arenoje stebėjo sulaikę kvapą. Po nuskambėjusio kūrinio jai gerbėjai dovanojo gausius aplodismentus. 

„Leisk išeit“ – taip vadinasi Pauliaus Bagdanavičiaus scenoje atliktas singlas. Kaip ir Monikos, taip ir Pauliaus atliktas kūrinys – lyriškas ir svajingas, dvelkiantis romantika. Dainininką publika palaikė nuo pirmųjų akordų: dainavo drauge su juo, plojo į taktą.  

Kol buvo skaičiuojami žiūrovų balsai, nulėmę šių dalyvių likimą, pasirodymus žiūrovams dovanojo Donatas Montvydas, atlikęs kūrinius iš naujausio savo albumo „Norim dar!“. Publiką jis nustebino ne tik vokalo galimybėmis, bet ir įspūdingu šou bei įmantriais šokiais. 

Nugalėjo ženklia persvara

Galų gale atėjo metas paskelbti „Lietuvos balso“ nugalėtoją. Susumavus visų žiūrovų balsus paaiškėjo, kad daugiausia jų palaikymo pelnė Ingos ir Arūno Valinskų mokinys Paulius Bagdanavičius – jam buvo skirta 79 proc. visų balsų. M.Linkytei simpatijų teko kur kas mažiau – 21 proc. Ji užėmė antrąją vietą. 

Išgirdęs apie savo pergalę dainininkas netvėrė savame kailyje ir sunkiai suvokė, kad tapo nugalėtoju. Nugalėtojo statulėlę jis priėmė iš Arūno Valinsko rankų, gerbėjams atliko finalinį kūrinį „Leisk išeit“. Publika Teatro arenoje šios dainos klausėsi stovėdama.

VIDEO: Paulius Bagdanavičius - Lig ašarų myliu

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką