Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2014 01 04, 19:42

„Lietuvos balso“ nugalėtojo Pauliaus Bagdanavičiaus koncerte – tėvų palaikymas ir kolegų muzikiniai sveikinimai

Šeštadienio vakarą Teatro arenoje įvyko projekto „Lietuvos balsas“ nugalėtojo Pauliaus Bagdanavičiaus koncertas, kuriame tarp gausiai susirinkusių žiūrovų atlikėją palaikė artimiausi šeimos nariai.
Paulius Bagdanavičius ir tėvais
Paulius Bagdanavičius ir tėvais / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Prie scenos pastatyto staliuko patogiai įsitaisę sėdėjo ir Pauliaus bei kitų projekto superfinalininkų pasirodymus stebėjo tėtis Rimas Bagdanavičius, mama Rima Bagdanavičienė ir teta Vaida. Prie to paties staliuko projekto laimėtoją palaikė geras Pauliaus bičiulis, 2008 metais  TV3 muzikos šou „Žvaigždžių vartai“ dalyvis Erikas Druskinas, krikštatėviai Raimondas ir Ramutė.

„Dar nemokėjo skaityti ar rašyti, tačiau muzika visada buvo jo gyvenime. Aštuntoje ar devintoje klasėje jau dalyvaudavo įvairiuose konkursuose, o paskui nusprendė, kad be muzikos negali gyventi“, – tiesioginės transliacijos metu po Pauliaus pasirodymo kalbėjo atlikėjo mama. Pauliui atlikus dainą su mokytoja Inga Valinskienė, tėvai pasveikino duetą ir įteikė abiems atlikėjams raudonų rožių puokštes.

Pauliaus Bagdanavičius ir Inga Valinskienė
Pauliaus Bagdanavičius ir Inga Valinskienė

Teta Vaida taip pat atskleidė, kad subūrė gausią palaikymo komandą, o tai padaryti nebuvo sunku. „Tiesiog paprašiau visų artimųjų, pažįstamų, kad palaikytų Paulių, nes jis yra talentingas jaunuolis, kuris turi gerą balsą“, – išdavė ji. Anot jos, palaikymo komandą pirmą kartą subūrė, kai Paulius dalyvavo projekte „Žvaigždžių vartų“. Tuomet jie sukūrė maršinėlius ir geltonus šalikus, kuriais puošėsi visi gerbėjai.

Koncerto akimirka
Erikas Druskinas (pirmas iš kairės), Pauliaus tėvai Rima ir Rimas Bagdanavičiai, teta Vaida, krikštatėviai  Ramutė ir Raimondas (pirma pora iš dešinės)

Į akląsias perklausas Paulių atlydėjęs E.Druskinas pasakojo, kad laimėtoją pažįsta penkerius metus, kuomet susipažino dalyvaudami viename televizijos projekte. „Aš galiu pasakyti, kad tai patys geriausi jausmai, matant kaip Paulius tobulėja. Sakiau jam, kad tikiuosi, kad manęs anksti į kapus nenuvarys, nes kiekvieną kartą jam dalyvaujant palaikau ir dėl jo išgyvenu.  Jis yra labai geras bičiulis ir žinau, kad jis bet kada atbėgtų, jei man reikėtų pagalbos“, – pagyrų negailėjo Erikas.

Scenoje taip pat pasirodė projekto superfinalininkai: Goda Sasnauskaitė, DAGNA, Monika Linkytė, mokytojai: Rosita Čivilytė bei Inga Valinskienė ir pirmojo projekto sezono nugalėtoja Julija Jegorova.

Koncerto akimirka
Koncerto akimirka

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką