15min be reklamos
2014 01 01, 14:55

„Lietuvos balso“ superfinalininkas Paulius Bagdanavičius: „Inga Valinskienė mane užvaldė“

Tenoras Paulius Bagdanavičius į „Lietuvos balsą“ atėjo visiškai kitoks, nei jį matome šiandien. Operinio balso savininkas, kuriam žadama stulbinama tarptautinė karjera, viduje slėpė nerimą ir baimę.
Paulius Bagdanavičius
Paulius Bagdanavičius / LNK nuotr.

„Negaliu priprasti prie kamerų“, − pradžioje kartodavo jis. Kol sėkmingai keliavo per projekto etapus, jis užsitarnavo didžiulį publikos palaikymą. Ji Paulių matė visokį – jautrų, asistuojantį scenos partnerėms, tvirtai demonstruojantį savo galingą balsą ir net verkiantį. 

Gerbėjai, o ypač gerbėjos atvirai demonstruoja palankumą 25-erių dainininkui. Jos rašo jam laiškus, žinutes. Jis, po ilgų repeticijų ir koncertuose praleistų valandų, joms atsakinėja ir džiaugiasi, kad jo balsas ir buvimas scenoje sukelia tokį susidomėjimą ir palaikymą. 

Kamerų baimė taip pat beveik įveikta. Dėl jos Pauliui ne kartą priekaištavo ir mokytojai – Inga ir Arūnas Valinskai. Inga kartą net pagrasino jaunajam tenorui išspardyti užpakalį. 

Šįvakar Paulių LNK žiūrovai išvys „Lietuvos balso“ superfinale. Jis kovos dėl nugalėtojo titulo. Savo gerbėjams dainininkas dovanos širdis užvaldantį kūrinį „Kol tu šalia buvai“ ir naująjį, vos prieš kelias dienas įrašytą singlą „Leisk išeit“, kuris skirsis nuo visų iki šiol projekte atliktų dainų ir skambės tikrai netikėtai. 

LNK žiūrovų laukia ir Pauliaus duetas su mokytoja I. Valinskiene. 

„Jos balsas labai seksualus. Dainuoti drauge su Inga man labai maloni patirtis. Turiu prisipažinti, kad ji absoliučiai valdo mūsų duetą. Aš stebiu ir mokausi“, − šypsosi P. Bagdanavičius.  

„Lietuvos balso“ superfinalas – jau šįvakar 19.00 val. tiesiogiai per LNK. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Nealkoholinis „Švyturio Ekstra“ ketina skinti tarptautinių apdovanojimų laurus
Reklama
Elektromobilis, kurį galima papildyti degalinėje: didžiausi abiejų pasaulių privalumai viename
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Reklama
Intensyvėjant „Rail Baltica“ statyboms darbams ruošiasi geležinkelio tiesėjai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką