Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2014 01 01, 14:18

„Lietuvos balso“ superfinalininkė Goda Sasnauskaitė: „Mano didžiausia parama – šeima“

Ji kukli, savita ir neabejotinai išskirtinė. Jos balso tembras ypatingas, o originalios mintys kaskart priverčia nusišypsoti ir nepalieka abejingų. Aštuoniolikmetės Godos Sasnauskaitės kuklumas kaskart stebina, tačiau šįvakar ji dainuos ir kovos LNK muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ superfinale.
Goda Sasnauskaitė
Goda Sasnauskaitė / LNK nuotr.

„Galvojau, kad iškrisiu jau po pirmojo pasirodymo“, − mėgsta kartoti jaunoji dainininkė. 

Į sceną ji kaskart lipa lyg paskutinį kartą, gal todėl ji niekada negaili savęs, nevaidina ir neapsimetinėja. 

„Man atrodo, kad dainininkai nėra aktoriai. Jie turi viską jausti ir išjausti“, − įsitikinusi Goda, kurios kuklumas užkulisiuose virsta galingu sprogimu scenoje atliekant tarptautinius hitus. 

Didžiausia atrama ir parama Juozo Gruodžio konservatorijoje Kaune besimokančiai Godai yra jos tėvai. Tikras svajoklis, matematikas ir puikų humoro jausmą turintis tėtis ir kažkada pati dainuoti svajojusi mama. G. Sasnauskaitė prisipažįsta, kad ir į „Lietuvos balsą“ ją atvedė noras tam tikra prasme išpildyti mamos svajonę. 

Šįvakar „Lietuvos balso“ žiūrovams Goda sudainuos hitą „Rollin on the river“ ir vos prieš keletą dienų specialiai jai įrašytą ir eteryje pirmą kartą skambėsiantį singlą „Meilės daug“. Žiūrovus nustebins ir jos bei Katažinos Nemycko duetas su legendine estrados daina „Gera“. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką