2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Linas Adomaitis ir choras GospelJonai pristato dar vieną jautrų kūrinį ir vaizdo klipą „Ateis diena“

Dainininkas ir muzikos prodiuseris Linas Adomaitis drauge su Vilniaus Šv. Jonų bažnyčios gospelo choru „GospelJonai“ muzikos mylėtojams pristato jau antrą bendrą kūrinį „Ateis diena“. Kaip jau įprasta šioms dienoms – daina pasieks ne tik klausytojų ausis, bet ir akis. Šios dainos vaizdo klipe žiūrovai pamatys nuostabius Vilniaus ir Kauno senamiesčio vaizdus iš paukščio skrydžio.
Linas Adomaitis
Linas Adomaitis / Ugniaus Bagdonavičiaus nuotr.

Linas Adomaitis neslepia savo simpatijos gospelo muzikos žanrui. Ir apskritai chorinės dainų aranžuotės yra neatsiejama Lino repertuaro dalis. Daugelį Lino sukurtų dainų atlieka įvairūs Lietuvos chorai, jos skamba Dainų šventėse, įtraukiamos net į mokymo įstaigų muzikos studijų programas.

Lino draugystė su „GospelJonais“ užsimezgė pernai metais, kuomet sujungus jėgas buvo įrašyta gospelo stiliaus daina „Noriu gyventi dėl Tavęs“. Nieko nelaukiant Linas pateikė chorui dar vieną pasiūlymą, kurio, anot choro vadovės Kristinos Žaldokaitės, buvo neįmanoma atsisakyti. Taip gimė jautrus kūrinys „Ateis diena“.

Linas Adomaitis ir GospelJonai – Ateis diena:

VIDEO: Linas Adomaitis ir GospelJonai - Ateis diena OFFICIAL VIDEO

„Tai jau antra mūsų su „GospelJonais“ bendra daina-giesmė. Joje paliečiame gilius, vidinius klausimus, su kuriais susiduria kiekvienas. O taip pat čia randame ir atsakymus, nes iš esmės ši daina – tai žmogaus pokalbis su Dievu. Tačiau paliekama laisvė dedikuoti kūrinio mintis mylimam žmogui. Tai, kas brangu – dažniausiai būna šalia, bet ar pastebime tai, ar nesidengiam rankomis veido? Vienaip ar kitaip dainoje esantys klausimai gyvena kiekviename iš mūsų. Ir kiekvienas turi savo istoriją, savo atsakymą. Tuo ir žavios metaforos, alegorijos bei palyginimai“, – sako dainos autorius Linas Adomaitis.

Ugniaus Bagdonavičiaus nuotr./Linas Adomaitis ir GospelJonai
Ugniaus Bagdonavičiaus nuotr./Linas Adomaitis ir GospelJonai

Neseniai Vilniaus Šv. Jonų bažnyčios gospelo choras įtvirtino trumpą bei skambų savo kolektyvo pavadinimą – „GospelJonai“. „Šio skambaus mūsų choro pavadinimo krikštatėvis yra Linas Adomaitis, kuris paragino sutrumpinti ir pasilikti būtent prie vardo GospelJonai. Nepaprastai gera pristatyti jau antrą mūsų bendrą darbą ir tikrai tai ne pabaiga, mes ruošiame dar kai ką ypatingo. O dabar, žinoma, kalbėkime apie šią dainą – ji turi kažką nepaprasto. Ir nors tik dabar yra oficiali dainos „Ateis diena“ premjera, bet visai neseniai Sostinės dienų koncerte daugiatūkstantinei miniai Katedros aikštėje atliekant ją pajutome, kad prasiskverbėme iki žmonių širdies“, – sako choro „GospelJonai“ meno vadovė ir dirigentė Kristina Žaldokaitė.

Dainos „Ateis diena“ vaizdo klipą stebintys žiūrovai nesunkiai pastebės, kad kadrai filmuoti Vilniaus bei Kauno senamiesčiuose. Choras „GospelJonai“ įamžinti ant Vilniaus Šv. Jonų bažnyčios varpinės, nuo kurios atsiveria kvapą gniaužiantys sostinės senamiesčio vaizdai, o Linas nufilmuotas ant Kauno Šv. Pranciškaus Ksavero bažnyčios stogo terasos. Simboliška dar ir tai, kad abi šias bažnyčias puoselėja jėzuitų bendruomenė.

„Laikyk mane tvirtai ir nepaleiski, pagaliau aš matau, aš jaučiu, aš gyvenu“ – ko gero, tai visą dainą apibendrinantys žodžiai, o, anot dainos autoriaus ir atlikėjo Lino Adomaičio, – šis prašymas yra visiško pasitikėjimo ir besąlygiškos meilės pripažinimas. „Juk tokios abipusės ištikimybės kiekvienas žmogus ir trokšta savo gyvenime“, – šypsosi Linas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką