Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2015 09 16, 11:15

Lino Adomaičio ir Gyčio Paškevičiaus premjera: pristato dainą Lietuvai „Kol kartu“

Lino Adomaičio ir Gyčio Paškevičiaus muzikos gerbėjams – nuostabi žinia: atlikėjai pristato naują, didingą dainą „Kol kartu“. Kūrinio įrašuose dalyvavo daugiau nei 100 žmonių, o spalio mėnesį koncertų ture „Arena show“ daina skambės pritariant simfoniniam orkestrui, ritmo grupei ir net dviem chorams.
l-adomaitis-ir-g-paskevicius-kol-kartu-premjera
Linas Adomaitis ir Gytis Paškevičius

„Šis kūrinys atspindi mūsų koncertinio turo siekius: norime parodyti Lietuvos žmonėms vieną profesionaliausių muzikos šou. O ta tikroji, užkoduota dainos „Kol kartu“ žinutė – tai daina Lietuvai“, – sako dainos autorius ir prodiuseris Linas Adomaitis. Muzikantas prisipažįsta, kad tokio masto darbus įrašų studijoje tenka atlikti ne kasdien.

Stop kadras/Linas Adomaitis ir Gytis Paškevičius su choru „Jaunystė“
Stop kadras/Linas Adomaitis ir Gytis Paškevičius su choru „Jaunystė“

„Šiomis dienomis mes tokie pesimistai, o ši daina verčia susimąstyti, kad yra daug gerų dalykų pas mus Lietuvoje. Šis kūrinys didingas, optimistiškas, ir aš supratau, kad žmones suvienyti gali netgi daina. Būtent tokia ir yra „Kol kartu“. Aš drąsiai galiu prisipažinti – mane tokie kūriniai kabina ir veža“, – sako dainininkas Gytis Paškevičius.

VIDEO: L. Adomaitis ir G. Paškevičius - Kol kartu (PREMJERA)

Dainos pristatymui kūrybinė „Arena show“ komanda pasirinko vieną gražiausių Lietuvos vietų – Nemuno ir Neries santaką, šalia Kauno pilies. Filmavimo metu Linas, Gytis bei choras „Jaunystė“ spinduliavo energija ir nuoširdumu. Muzikantai patikslina, kad ši filmuota vaizdo medžiaga – tėra dainos pristatymas visuomenei, o apie profesionalius muzikinio vaizdo klipo darbus galvos praūžus koncertiniam turui.

KTU akademinio choro „Jaunystė“ meno vadovė Danguolė Beinarytė sako: „kūrinio idėja kilo iš principo kartu dainuoti, nes žmonės stiprūs, kol kartu – tai labai gerai atspindi ir dainos pagrindinę mintį. Linas ir Gytis, chorai „Jaunystė“ ir „Dagilėlis“, pritariant simfoniniam orkestrui – kas gali būti įspūdingiau? Tokios dainos, kaip ši, turi vesti jaunąją kartą į priekį, ir man labai artima šios dainos vienybės idėja“.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką