2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2015 01 05

„Liūdni slibinai“ metus pradeda šlapia fotosesija

„Liūdni slibinai“ metus pradeda nauja fotosesija. Grupė, sausio 8 dieną Vilniuje rengianti koncertą su VDU kameriniu orkestru, dalinasi kadrais, kuriuose iškilmingai pasidabinusius jos narius negailestingai merkia lietus.
„Liūdni slibinai“
„Liūdni slibinai“ / Ryčio Šeškaičio nuotr.

Šešerius metus gyvuojantys „Liūdni slibinai“ anksčiau yra pristatę fotosesijas, kuriose pasirodė be drabužių, teisindamiesi, jog neturi gražių apdarų. Šįkart grupės nariai Dominykas Vaitiekūnas, Aistė Lasytė ir Vaidas Kublinskas šventiškai pasipuošė, nusiteikė šlovingiems kadrams, tačiau pastangos užfiksuoti tobulą išvaizdą buvo bergždžios. Tiesa, „liūdnoji“ komanda atvirauja, kad lietus fotosesijos vakarą pylė „lyg“ iš kibiro. 

„Ne viskas niūru, kas lietus. Nors kartais lietus būna pilamas tiesiogine to žodžio prasme ant galvos, žmogus gali išlikti pakilus ir sausas iš vidaus“, – teigia grupės moteris Aistė Lasytė, praėjusią savaitę triumfavusi „Auksinio balso“ finale.

Lietingą avantiūrą „Liūdniems slibinams“ padėjo įgyvendinti fotografas Rytis Šeškaitis, kurio darbai pasižymi iškalbingais muzikos atlikėjų ir nerežisuotų jų emocijų kadrais.

„Ne kartą teko fotografuoti „Liūdnus Slibinus“ scenoje. Tai vieni artistiškiausių atlikėjų Lietuvoje, kurių koncertuose fotografams nevalia žiūrėti kur nors kitur, nei į sceną, nes tuoj pat praleisi dar ką nors įdomesnio. Sakau tai iš asmeninės patirties. Idėja surengti šlapią fotosesiją lauke pasirodė labai įdomi, o pats jos įgyvendinimas buvo dar įdomesnis. Prisimenu, jog tuo metu buvo vos keli laipsniai šilumos, todėl reikėjo suktis greitai. „Slibinai“ pozavo labai profesionaliai, todėl dirbti buvo vienas malonumas", - apie bendrą darbą kalba fotografas Rytis Šeškaitis, besispecializuojantis koncertų, portretų ir renginių fotografijoje.

Ryčio Šeškaičio nuotr./„Liūdni slibinai“
Ryčio Šeškaičio nuotr./„Liūdni slibinai“

Fotosesijos nuotraukose galima aptikti ir „liūdnajai“ trijulei būdingą autoironišką žvilgsnį į save. Vienoje iš nuotraukų, kurios postprodukciją atliko Lukas Klimkevičius, į kadrą dėl mažo ūgio netelpa „Liūdnų slibinų“ vokalistas Dominykas Vaitiekūnas. Pasak atlikėjų, nėra reikalo dangstytis po tobulybės iliuzija.

Jau šį ketvirtadienį „Liūdni slibinai“ vis dar šventiškai ir pakiliai pažymės naujų metų pradžią koncertu su VDU kameriniu orkestru Teatro arenoje, Vilniuje.

Ryčio Šeškaičio nuotr./„Liūdni slibinai“
Ryčio Šeškaičio nuotr./„Liūdni slibinai“

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką