Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti
2020 09 01

„M.A.M.A. vasara“ šiemet taps ilgiausios trukmės populiariosios muzikos festivaliu

„M.A.M.A. vasara“ šiemet bus ne tik vieninteliu ir didžiausiu, bet ir ilgiausios trukmės populiariosios muzikos festivaliu. Šeštadienį (rugsėjo 5 d.) Raudondvaryje Kaune vyksiančio festivalio organizatoriai oficialiai patvirtino, kad prailgino renginio trukmę: publiką džiugins net 10 valandų trukmės muzikos programa kartu su 18 žinomiausių šalies grupių ir atlikėjų.
Evgenya Redko, 8 kambarys, OG Version
Evgenya Redko, 8 kambarys, OG Version / Asmeninio albumo nuotr.

Jau šį šeštadienį vyksiantis festivalis žiūrovams vartus atvers nuo 15-os val., muzikos programa prasidės nuo 16-os val. ir tęsis net 10 valandų.

Pirmąjį rudens šeštadienį, rugsėjo 5 d., Raudondvaryje Kaune vyksiantis muzikos festivalis „M.A.M.A. vasara“ šiemet sukvietį įspūdingą skaičių Lietuvos atlikėjų ir grupių. Festivalis, kuriame pasirodys Justinas Jarutis, Jazzu, „Flying Saucer Gang“, Vidas Bareikis, Mad Money, DJ Jovani ir Jessica Shy, „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“, Jurijus, „8 Kambarys“, „Jauti“ ir „Kabloonak“, neseniai pasipildė dar šešiomis grupėmis ir atlikėjais.

Prie jau minėtų vardų prisijungs dar šeši gerai žinomi atlikėjai ir grupės. Išskirtinį šou žada OG Version – socialinių tinklų garsenybės Karolinos Meschino širdį užkariavusio reperio pasirodymas gali tapti vienu iš įsimintiniausių. „M.A.M.A. vasara“ scenoje publika išgirs ir pamatys „Metų proveržio“ statulėlę „M.A.M.A. apdovanojimuose“ šiemet gavusią dainininkę Evgenya Redko.

Žiūrovams geriausias savo dainas atliks ir sparčiai populiarėjanti atlikėja Paula – TV šokių projekto „Šok su žvaigžde“ nugalėtoja, prieš keletą metų su savo atliekama daina nukeliavusi iki „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos finalo.

Intriguojantį pasirodymą specialiai festivaliui „M.A.M.A. vasara“ rengia ir vilniečių indie-pop muzikos grupė „Sisters On Wire“.

Energingą pasirodymą žada alternatyvios muzikos grupė „The Station“, neseniai susitrumpinusi pavadinimą iki „Sinstation“.

Taip pat, festivalio publiką kaitins visiškai naujas Lietuvos muzikinės padangės vardas – atlikėjas Kristis, neseniai internetą sudrebinęs Sauliaus Prūsaičio parodija.

Skambiausiu 2020-ųjų vasaros palydėjimo akordu tapsiantis didžiausias muzikos festivalis „M.A.M.A. vasara“ šiemet vyks pirmąjį rudens šeštadienį, rugsėjo 5 d., Raudondvaryje.

„Labai džiaugiamės, kad ir vėl galėsime pristatyti daugybę Lietuvos atlikėjų ne tik apdovanojimų scenoje, bet ir vasaros festivalio formate. Prieš dvejus metus startavęs festivalis parodė, kad mūsų šalies atlikėjai yra populiarūs ir jų pasiklausyti nori tikrai daug klausytojų, norinčių mėgautis kokybiška lietuviška muzika“, – sakė „M.A.M.A. muzikinius apdovanojimus“ organizuojančios asociacijos atstovai.

VIDEO: „M.A.M.A Vasara“ festivalio žvaigždė Jazzu: ko nemato ryškiausios šalies atlikėjos gerbėjai?

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
IKEA tvarumo ir klimato ataskaitose – išradimai iš Lietuvos
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius