Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 29, 10:55

M.Linkytė pristato naują kūrinį: „Parašėme geriausią mano vasarišką dainą“

Pasirodė naujausias Monikos Linkytės kūrinys „Degtukas“ ir jo vaizdo klipas, perkeliantis į senų gerų šokių maratonų laikus. Atlikėja tiki, kad klausantis šios dainos kiekvienas užsidegs noru pajudėti.
Monika Linkytė su kūrybine komanda
Monika Linkytė su kūrybine komanda / Luko Kodžio nuotr.

„Degtukas“ yra puikiai subalansuotas karštajam sezonui, net jei pati daina buvo sukurta žiemą.

„Ją parašėme kartu su Vitalijumi Puzyriovu-Vaiper ir Benu Kukeniu, būdami kūrybinėje stovykloje. Tai buvo visiškai gūdus žiemos vakaras Palūšėje. Už lango matėme romantišką pušų ir didžiausių sniego pūsnų peizažą. Bet nuotaikomis ir jausmais persikėlėme į vasarą. Kai karšta ir norisi atsipalaiduoti. Kai populiariausias maršrutas – Vilnius-Palanga/Nida – Vilnius“, – pasakoja Monika.

Ryškus kontrastas už lango trijulei pakišo mintį, kad ši daina ir bus kaip degtukas: jos klausantis lengva užsidegti noru šokti, susikurti gerą nuotaiką. „Ji savaime uždega orą, uždega meilę, sukuria vasarišką atmosferą, belieka atsipalaiduoti ir mėgautis. Manau, kad parašėme geriausią mano vasarišką dainą“, – sako M.Linkytė.

Vitalijui kilo mintis „Degtuko“ vaizdo klipe pakartoti šokių maratonus, kurie buvo beprotiškai populiarūs 1990-2000 metų periodu. „Papasakojau idėją Benui Šarkai ir labai greitai susidėliojome visą planą, kaip tai įgyvendinti“, – kalba atlikėja.

Įsijausti į anų dienų nuotaiką padėjo ir pasirinktą laikmetį atitikę drabužiai, šukuosenos bei aksesuarai. Filmavimas vyko „Naktinio Vilniaus avilio“ patalpose, DJ Vaiper stojo prie pulto, o smagiai nusiteikusi kompanija šoko ir kvailiojo kaip per geriausią vasaros vakarėlį.

„Visi, dalyvavę klipo filmavime, tikrai patvirtins, kad dainos „Degtukas“ pavadinimas ir tą dieną turėjo prasmę. Šokti buvo beprotiškai karšta: lauke oro temperatūra mušė rekordus, o mes net langų negalėjome atsiverti, kol nesutemo. Bet šokome tikrai iš širdies, kitą dieną jaučiausi kaip po geros treniruotės sporto klube“, – juokiasi Monika.

Naujausios dainos „Degtukas“ poveikį galite pajusti čia ir dabar:

VIDEO: Monika Linkytė - Degtukas

Netrukus „Degtukas” gyvai suskambės M.Linkytės vasaros koncertuose. Artimiausias – birželio 30-ąją VDU Kauno botanikos sode. Liepos 14-ąją atlikėja užkurs ugningą vakarėlį Palangos OLDMAN parke, o liepos 27 d. Vilniaus VU kiemelyje surengs romantišką vakarą su styginių kvintetu. Taip pat Monika Linkytė šią vasarą ruošia karštus pasirodymus didžiuosiuose Lietuvos muzikos festivaliuose „Galapagai” ir „Granatos Live”.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką