Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 10 04, 13:00

Mantas Jankavičius įkūnijo slaptą agentą: atskleidė, kuo yra panašus į Džeimsą Bondą

„Jankavičius. Mantas Jankavičius. Jau šį gruodį, kviečiu jus į misiją, misiją – Kalėdos, jūsų mieste“, – taip savo autorinį koncertų turą pristato daininkas Mantas Jankavičius. Džiugiai nusiteikęs, nekantriai laukdamas susitikimo su savo klausytojais Mantas kviečia šventes pasitikti pakylėtai ir leistis į muzikinį nuotykį.
Mantas Jankavičius
Mantas Jankavičius / Roko Darulio nuotr.

Talentingas muzikantas, vokalistas, įvairių televizijos projektų dalyvis ir nugalėtojas, nepakartojamus vaidmenis teatre ir kine kuriantis aktorius lengvai įsikūnija į jam patikėtus personažus, todėl ir šis slapto agento, džentelmeno, įvaizdis jam puikiai tinka.

„Esu užsispyręs, netobulas, klystantis, laikausi duoto žodžio, atkakliai siekiu užsibrėžto tikslo, dirbu netausodamas jėgų, branginu ir saugau savo asmeninį gyvenimą, šeimą“, – panašumus su kino herojumi vardina Mantas.

Roko Darulio nuotr./Mantas Jankavičius
Roko Darulio nuotr./Mantas Jankavičius

„Tikrai bus daug nuotykių, aistros, geros muzikos. Vieni kitiems dovanosime savo dėmesį, brangų laiką ir malonias akimirkas“, – intensyviai besiruošdamas šventiniam turui „Misija – Kalėdos“ žada Mantas.

Jis taip pat tikisi, kad žiūrovai ateis pasipuošę, palikę kasdienius rūpesčius namuose ir tiesiog leis sau mėgautis vakaru.

Žiemos koncertai, kuriuos organizuoja patyrusi ir profesionali muzikinių projektų „Pepper Live“ komanda, bus rengiami net aštuoniuose Lietuvos miestuose gruodžio mėnesį: 1 d. Panevėžio, 15 d. Utenos, 16 d. Marijampolės, 26 d. Palangos, 28 d. Šiaulių, 29 d. Alytaus, 30 d. Vilniaus ir 31 d. Kauno miestų gerbėjai bus džiuginami pamėgtomis ir naujai atrastomis melodijomis. Neabejotinai skambės jausmingosios: „Vienam pasaulyje“, „Dangus nesibaigia“, žaismingosios „Paskutinis megztinis“, „Kalėdos vasarą“ ir kitos laukiamos dainos. Bilietų ieškokite www.bilietai.lt

Žiūrėkite vaizdo įrašą:

VIDEO: Mantas - Misija Kalėdos - Kvietimas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką