15min be reklamos
2022 12 06, 13:02

Manto Jankavičiaus koncertinio turo premjera: pašėlusio vakaro metu netilo ovacijos

Šį savaitgalį įvykusi Manto Jankavičiaus koncertinio turo „MANTAS: misija Kalėdos“ premjera nepaliko abejingų. Charizmatiškasis atlikėjas scenoje atidavė visą save, o tai pajutę žiūrovai Manto pasirodymą lydėjo ovacijomis bei aukštai iškeltomis rankomis.
Manas Jankavičius
Manas Jankavičius / Liusjeno Kulbio nuotr.

Paklaustas apie emocijas po premjeros, atlikėjas šypsosi: „Buvo pašėlęs vakaras, kurio jau seniai neteko patirti. Buvau pamiršęs, ką reiškia koncertuoti tokiai nuostabiai publikai, kuri skiria tau visą savo dėmesį. Gera matyti, kokie ištikimi yra mano klausytojai, kurie jau ne pirmus metus lankosi koncertuose.”

Atlikėjas išduoda, kad nepaisant didelės patirties scenoje, jis vis dar jaudinasi prieš kiekvieną savo pasirodymą, nes tam ruošiasi atsakingai ir įdeda labai daug jėgų: „Visada bijau, bet jaudulys baigiasi, kai užlipu ant scenos. Visos abejonės ir baimė dingsta ir nuo tos akimirkos, viskas būna perfect“.

Liusjeno Kulbio nuotr./Manto Jankavičiaus koncerto „MANTAS: misija Kalėdos“ akimirka
Liusjeno Kulbio nuotr./Manto Jankavičiaus koncerto „MANTAS: misija Kalėdos“ akimirka

Premjeros metu Manto gerbėjus lydėjo išskirtinis dėmesys, o kai kurie net turėjo galimybę dalintis scena su pačiu atlikėju.

„Žiūrovai visada būna įtraukti į mano pasirodymą. Nei vienas nelieka be dėmesio. Nesurežisuosi šių dalykų. Jei pajaučiu norą pasikviesti kažką iš žiūrovų ant scenos, pakalbinti, jei norisi nulipti nuo scenos, parodyti dėmesį – taip ir padarau. Koncertas negali būti kaip šablonas, todėl kiekvienas mano pasirodymas yra išskirtinis ir savitas” – mintimis dalijasi žinomas dainininkas.

Mantas į savo koncertinį turą kviečia ateiti su pakilia nuotaika: „Visa koncerto idėja siejasi su elegancija, puošnumu, angliško stiliaus dekoracijomis, kurios buvo specialiai skirtos šiam pasirodymui. Taigi, turo pagrindinė mintis – ypatingas, pakilus susitikimas, kviečiantis pasipuošti ir švęsti Kalėdas.”

Švęskite Kalėdas gyvo garso muzikos apsuptyje kartu su Mantu Jankavičiumi, kurį galite išvysti šventiniame ture po Lietuvą – „Mantas: Misija Kalėdos”. Gruodžio 15 d. Utenos kultūros centre; gruodžio 16 d. Marijampolės kultūros centre; gruodžio 26 d. Palangos koncertų salėje; gruodžio 28 d. Šiaulių kultūros centre; gruodžio 29 d. Alytaus miesto teatre; gruodžio 30 d. Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje (2 pasirodymai) IŠPARDUOTA; gruodžio 31 d. Kaune, Girstučio kultūros rūmuose (2 pasirodymai). Bilietus platina: bilietai.lt.

Fotogalerija:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką