15min be reklamos
2017 01 02, 10:07

Mariah Carey naujametinio koncerto fiasko: atlikėja mano, kad prodiuseriai ją pakišo dėl reitingų

Fiasko virtęs popscenos deivės Mariah Carey pasirodymas per tiesioginę naujametinę laidą tapo kone labiausiai apkalbėta pramogų pasaulio naujiena pirmąją metų dieną. Tačiau dainininkė ir jos komanda įsitikinusi, kad koncerto prodiuseriai specialiai ją pakišo dėl didesnių reitingų ir dėmesio.
Mariah Carey Taimso aikštėje
Mariah Carey Taimso aikštėje / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.

15min primena, kad Mariah Carey koncertavo per tiesioginę ABC naujametinę laidą „Dick Clark's New Year's Rockin' Eve“, kuri buvo filmuota Niujorko Taimso aikštėje ir rodoma visoje šalyje. Per gyvą Mariah Carey pasirodymą iškilo techninių bėdų, dėl to dainininkė nepajėgė dainuoti ir grojant muzikai tiesiog kalbėjo, visaip sukosi iš padėties, galiausiai pasakiusi susirinkusiai miniai, kad leis dainuoti jiems.

VIDEO: Fiasko virtęs popscenos deivės Mariah Carey pasirodymas per tiesioginę naujametinę laidą

Po šio nesėkmingo pasirodymo dainininkės vadybininkė Stella Bulochnikov „Billboard“ sakė, kad tai buvęs koncerto prodiuserių sabotažas Mariah Carey atžvilgiu – jie esą iš anksto žinojo apie techninius nesklandumus, tačiau jų nesutvarkė. Dainininkė ir jos komanda mano, kad prodiuseriai ją viešai apsijuokti privertė specialiai, kad tik visi daugiau kalbėtų apie laidą ir ši sulauktų daugiau dėmesio.

„Mes jiems pasakėme, kad ausinės neveikia 10 minučių prieš pasirodymą, – sakė Stella Bulochnikov. – Jie pakeitė baterijas, tačiau jos ir toliau neveikė keturios minutės prieš šou. Dar kartą juos įspėjome, o jie toliau tikino, kad ausinės pradės veikti vos prasidės tiesioginė transliacija, kas iš tiesų taip ir nenutiko – ji išsiėmė ausines, bet per minią negirdėjo muzikos.“

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Mariah Carey Taimso aikštėje
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Mariah Carey

„Po šou paskambinau Markui Shimmeliui (iš prodiuserių kompanijos „Dick Clark Productions“, – red. past.) ir pasakiau „Kas po velnių nutiko?“, jis man atsakė „Leisk tau perskambinti“, o tada perskambino ir patvirtino, kad ausinės iš tiesų neveikė ir ar mes negalėtume kartu pateikti bendro pareiškimo (spaudai), – pasakojo dainininkės vadybininkė. – Aš pasakiau „jokiu būdu“ ir paprašiau jo, kad iškirptų pasirodymą iš transliacijos Vakarų pakrantei (dėl laiko skirtumo vienose JAV valstijose transliacija buvo tiesioginė, o kitur – jau įrašyta, – red. past.). Jis man pasakė, kad to padaryti negali. Paklausiau jo, kodėl jie nori rodyti pasirodymą su techniniais nesklandumais, nebent jie bet kokia kaina nori priblokšti žmones. Tai nėra draugiška artistės atžvilgiu, ypač kai ji nutraukė savo atostogas tam, kad padovanotų jiems Naujųjų metų dovaną.“

Savo ruožtu „Dick Clark Productions“ kategoriškai neigia, kad suplanavo nesėkmingą Mariah Carey pasirodymą siekdami sensacijos.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Mariah Carey Taimso aikštėje
AFP/„Scanpix“ nuotr./Mariah Carey Taimso aikštėje

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką