2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2017 01 04

Mariah Carey prabilo apie katastrofišką pasirodymą per Naujuosius: „Aš buvau pažeminta“

Popscenos deivė Mariah Carey (46 m.) davė pirmą interviu apie fiasko virtusį jos naujametį pasirodymą per tiesiogiai JAV transliuotą koncertą. Dainininkė neslepia, kad jaučiasi įžeista koncerto prodiuserių, kurie tinkamai nepasirūpino įranga ir ją pastatė į tokią nemalonią padėtį bei sugėdino prieš visą pasaulį.
Mariah Carey Taimso aikštėje
Mariah Carey Taimso aikštėje / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.

Kalbėdama su „Entertainment Weekly“ dainininkė sakė, kad jaučiasi nusivylusi „Dick Clark Productions“ kompanija, kuri, jos nuomone, pačiam Dickui Clarkui dar esant gyvam (žymus JAV radijo laidų vedėjas ir prodiuseris mirė 2012 metais) niekada šitaip nebūtų pasielgusi su atlikėju.

„Viskas, ką galiu pasakyti, tai, kad Dickas Clarkas buvo nuostabus žmogus ir man pasisekė, kad dirbau su juo, kai pradėjau karjerą muzikos versle. Mano nuomone, Dickas Clarkas nebūtų leidęs atlikėjui šito patirti ir jis būtų jautęsis pažemintas taip pat, kaip tuo metu buvau aš“, – sakė Mariah Carey.

Paklausta, ar šitokia patirtis jos neatbaidys dainuoti gyvai tiesioginiuose televizijos renginiuose, dainininkė atsakė: „Tai nesustabdys manęs nuo gyvų renginių ateityje. Bet aš taip nebepasitikėsiu kitais, kas nėra iš mano pačios komandos.“

15min primena, kad Mariah Carey koncertavo per tiesioginę ABC naujametę laidą „Dick Clark's New Year's Rockin' Eve with Ryan Seacrest“, kuri buvo filmuota Niujorko Taimso aikštėje ir rodoma visoje šalyje. Per gyvą Mariah Carey pasirodymą iškilo techninių bėdų – neveikė jos ausinės, dėl to dainininkė nepajėgė dainuoti ir grojant muzikai, kurios pati dėl didelio triukšmo aikštėje negirdėjo, visą laiką tiesiog prakalbėjo ir vaikščiojo po sceną.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Mariah Carey Taimso aikštėje
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Mariah Carey Taimso aikštėje

Netrukus po šio katastrofiško pasirodymo Mariah Carey vadybininkė Stella Bulochnikov nepagailėjo kritikos koncerto organizatoriams, prodiuserių kompanijai „Dick Clark Productions“ ir apkaltino juos pakišus dainininkę dėl didesnių reitingų. Mariah Carey komanda tvirtina, kad prodiuseriai iš anksto žinojo apie neveikiančias ausines – tai jiems buvo pranešta ir per repeticiją, ir keletą kartų jau prieš patį pasirodymą, tačiau trukdžiai nebuvo sutvarkyti iki pat paskutinės minutės. Dainininkė buvo maitinama pažadais, kad ausinės pradės veikti vos jai užlipus ant scenos.

O kai jau buvo aišku, kad jos tikrai neveikia ir ant scenos, laidos prodiuseriai, galėję nutraukti transliaciją ir pereiti prie reklaminės pauzės, televizijai transliavo visą gėdingą pasirodymą ir privertė Mariah apsikvailinti prieš milijonus žiūrovų. Maža to, kai dainininkės vadybininkė paprašė iškirpti pasirodymą iš transliacijos Vakarų pakrantei (dėl laiko skirtumo ji turėjo būti parodyta įrašyta keliomis valandomis vėliau), prodiuserių kompanija atsisakė tai padaryti.

VIDEO: Mariah Carey New Years Eve 2017
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Mariah Carey Taimso aikštėje
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Mariah Carey Taimso aikštėje
AFP/„Scanpix“ nuotr./Mariah Carey Taimso aikštėje
AFP/„Scanpix“ nuotr./Mariah Carey Taimso aikštėje

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką