Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 12 28, 21:39

Marijonas Mikutavičius savo turo finaliniame koncerte Vilniuje nenusileido pasaulinio garso žvaigždėms

Marijonas Mikutavičius savo gerbėjams švenčių proga pateikė puikią dovanėlę – įspūdingą koncertinį turą po didžiąsias Lietuvos arenas – „Garsiai. Jautriai. Galingai.“. Prieš savaitę surengęs įspūdingą šou Kauno „Žalgirio“ arenoje, dainininkas šeštadienio vakarą finaliniame turo koncerte savo dainomis užbūrė ir vilniečius. „Siemens“ arenoje surengtas koncertas pritraukė minias klausytojų, o tai šiais laikais sugeba tik ant vienos rankos pirštų suskaičiuojami atlikėjai.
Marijonas Mikutavičius
Koncerto akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Į koncertą susirinko per 8 tūkstančius žmonių, o aplink didžiausią Vilniaus areną susidarė eismo spūstys. Salė buvo pilna gerbėjų, nepaisant to, kad bilietai į koncertą kainavo nuo 60 iki 120 litų.

Prieš prasidedant koncertiniam turui, M.Mikutavičius savo gerbėjams išplatino atvirą laišką, kuriame žadėjo, jog koncertai bus jautrūs, bet galingi.

„Mes tikrai mokame groti garsiai ir mėgstame groti jautriai, kai pasijuntame lyriškai. Ar mes būsim galingi? Ką gi… Su mūsų nusiteikimu, su visais žmonėmis, kurie prie koncertų dirbs, su visa garso bei šviesos technika ir su visų jūsų pagalba mes žvėriškai stengsimės“, – laiške rašė M.Mikutavičius.

Koncerto akimirka
Koncerto akimirka

Dainininkas taip pat žadėjo atlikti kelias naujas dainas iš netrukus pasirodysiančio albumo, bei sugroti jau pamėgtus kūrinius.

„Mes netingime, nevėluojame, nelaukiame ir nieko nedarome per pusę. Aš galiu pažadėti, kad kiekvienas prakaito lašas krentantis ant žemės koncerte, yra gimęs tik tam, kad visi turėtų tokią emociją, kuri verčia atsistoti. Ir eisiu basas per nuogus elektros laidus tam, kad ta emocija sukiltų. Tai štai. Aš išsipasakojau ir prisigyriau. Dabar jūs nuspręskite, ar daug fantazavau“, – būsimais koncertais džiaugėsi Marijonas.

Išties, jau nuo pirmųjų akordų minia ėmė šėlti, o kaubojiška skrybėle ir akiniais nuo saulės pasipuošęs M.Mikutavičius sukūrė tikro gero roko koncerto dvasią. Suskambus krepšinio sirgalių himui „Nebetyli sirgaliai“ atlikėjas ragino publiką atsistoti nuo kėdžių ir pašėlti, o scena paskendo liepsnose. Atrodė, lyg kiekvienas koncerte buvęs pilietis mintinai mokėjo visus dainos žodžius. Žadėjęs galingą koncertą savo gerbėjų nenuvylė, mat jau nuo pirmos dainos publika ošė.

Koncerto akimirka
Koncerto akimirka

„Tikiuosi, kad viso koncerto metu judėsite, o ypač tiems, kurie sėdi gale, sakau – nėra sumauto įstatymo per šį koncertą sėdėti!“ – audrino publiką M.Mikutavičius.

Koncerto akimirka
Koncerto akimirka

Suskambus dainai „Pakeliui namo“, aktyviausi klausytojai susibūriavo prie scenos ir drąsiai šoko pagal savo dievuko dainas. Tuos, kurie šoko aktyviausiai, dainininkas žadėjo kitą kartą į koncertą pakviesti nemokamai.

„Kodėl mums neuždegti visko kas dega? Pavyzdžiui, žiebtuvėlių, prožektorių, fosforinę sagą“, – ragino M.Mikutavičius ir užtraukė kelias lyriškas dainas, per kurias publikoje bangavo įspūdinga švieselių jūra. „Ačiū už rugpjūtį gruodžio mėnesį. Kad ir kas gyvenime nutiktų, vieną gražiausių akimirkų aš ką tik išsinešiau“, – sužavėtas publikos uždegtų švieselių dėkojo dainininkas.

Kaip ir kituose turo koncertuose, Vilniuje M.Mikutavičius atliko kūrinį „Mano žemė“ kartu su choru. Vilniuje jis pasirodė su Mykolo Romerio universiteto akademiniu choru.

Netrukus dainininkas pakvietė sudainuoti visiems puikiai žinomą dainą „Ant kalno mūrai“. Tiesa, tai buvo labai rokeriška kūrinio versija. Sudainuoti hito „Aš labai myliu Lietuvą“ M.Mikutavičius nuo scenos nusileido į žiūrovų minią, kurioje mielai fotografavosi su savo gerbėjais.

Koncerto akimirka
Koncerto akimirka

„Man reikia merginų“, – stovėdamas publikos gretose rėžė M.Mikutavičius ir, žinoma, sulaukė audirngų ovacijų. Iš minios jis išsirinko leopardo rašto suknele apsirengusią merginą vardu Deimantė ir žiūrėdamas į ją sudainavo naują savo kūrinį „Balintos sienos“. „Pažadėkite, kad jūs verksite“, – juokaudamas Deimantės prašė atlikėjas.

Vida ir Juozas Mikutavičiai
Vida ir Juozas Mikutavičiai

Koncerto pabaigai Marijonas paliko vieną audringiausių savo kūrinių, kurį pasiskolino iš Bryano Adamso – „Geriausi mūsų vakarai“. Tiesa, publikai šaukiant „Pakartot!“, dainininkas su grupe sugrįžo ant scenos ir atliko puikiai žinomą dainą „Pasveikinkit vieni kitus“. O netrukus suskambo garsiųjų „Trijų milijonų“ akordai.

M.Mikutavičiaus koncerte buvo galima sutikti ne tik jo tėvus Vidą ir Juozą Mikutavičius, bičiulius Martyną Starkų, Vytarą Radzevičių, bet ir su atlikėju poruojamą Gabrielę Martirosianaitę.

Koncerto akimirka
Gabrielė Martirosianaitė

Pasibaigus koncertui ir publikai besiskirstant, Marijono gerbėjai tikino, kad tai geriausias metų koncertas, o prie scenos visą koncertą prabuvęs gerbėjas sakė, kad M.Mikutavičius pasirodė geriau nei neseniai Kaune koncertavęs popmuzikos legenda Eltonas Johnas. „Didingas koncertas“, – šypsojosi dar viena, garbaus amžiaus Marijono Mikutavičiaus gerbėja Marija.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką