15min be reklamos
2016 04 25, 09:34

Markas Ronsonas grįžta į „Positivus“: festivaliui ruošia specialų šou

Pasaulinė žvaigždė, muzikos prodiuseris ir DJ Mark Ronson „Positivus“ festivalyje pasirodys penktadienio naktį (liepos 15 dieną). Iškart po Ellie Goulding į sceną lipsiantis atlikėjas gros „Nordea“ scenoje. Festivalininkams jis pažadėjo visiškai pašėlusią, triukšmingiausią, grandioziškiausią ir specialiai „Positivus“ 10-ajam gimtadieniui sukurtą programą.
Markas Ronsonas
Markas Ronsonas / Asmeninio albumo nuotr.

Ronson buvo vienas laukiamiausių festivalio atlikėjų dar nuo tada, kai 2011-aisiais sugrojo visus be jėgų palikusį setą.

Neabejotinai viena karščiausių pastarųjų dviejų dešimtmečių muzikos pasaulio žvaigždžių, Mark Ronson yra užsitarnavęs talentingo prodiuserio, DJ ir solo atlikėjo vardą. Jis be vargo šokinėja tarp įvairiausių muzikos stilių: nuo hiphopo iki elektronikos ar alternatyviojo roko.

Markas Ronsonas prodiusavo savo draugės ir nepamirštamos atlikėjos Amy Winehouse didelio populiarumo susilaukusį albumą „Back to Black“ (2006). 2008-aisiais muzikantas gavo net 3 „Grammy“ apdovanojimus už kartu su Amy atliktus darbus: už singlo „Rehab“ prodiusavimą, už albumo „Back to Black“ prodiusavimą ir Metų prodiuserio apdovanojimą.

Praeitais metais Mark Ronson išleido jau ketvirtą savo studijinį albumą „Uptown Special“, kurį skyrė Amy Winehouse atminti. Albumas susilaukė neįtikėtinos sėkmės: užkopė į pirmąją populiariausių Didžiosios Britanijos albumų sąrašo vietą, o singlas „Uptown Funk“, atliktas kartu su dainininku Bruno Mars, gavo du „Grammy“ apdovanojimus – kaip geriausias metų įrašas ir geriausias bendras popmuzikos dueto / grupės darbas.

„Positivus“ festivalio „I love you“ scenoje gros ir lietuvis

Dar neprijaukinti garsai, sėkmės muzikos pasaulyje siekiantys jauni muzikantai, vietiniai atlikėjai ir visko, kas nauja bei populiaru, epicentras – tai speciali „Positivus“ festivalio „I love you“ scena, kurią nuo pat pirmųjų metų pamėgo ir populiariosios, ir alternatyviosios muzikos gerbėjai.

„I love you“ scenoje susitinka tai, kas nauja, ir kas jau gerai žinoma. Čia festivalininkai galės pamatyti daug jaunų ir patyrusių grupių bei atlikėjų iš Latvijos, Lietuvos ir Estijos. Vienas jų – lietuvis Markas Palubenka.

„Džiaugiuosi būdamas „Positivus“ festivalio dalimi dėl dviejų dalykų: visų pirma, pamatysiu visus tuos laimingus braliukų (lietuvių, latvių ir estų) veidus ir, antra, grosiu kartu su labai skirtingais ir įdomiais muzikantais iš viso pasaulio. Pirmą kartą „Positivus“ dalyvausiu kaip solo atlikėjas, todėl labai laukiu, kada festivalio lankytojams galėsiu parodyti visas savo, kaip muzikanto, galimybes,“ – sakė Markas Palubenka.

Asmeninio albumo nuotr. /Markas Palubenka
Asmeninio albumo nuotr. /Markas Palubenka

„I love you“ scenoje kartu su Marku Palubenka gros:

Penktadienį
The Boondocks (EE)
Chomsky Chess Club (LV)
Tehnikums (LV)
The Pink Elephant (LV)
NOËP (EE)

Šeštadienį
Mionia (LV)
Blue House (SE)
Irving Ark (LV)
Pienvedēja Piedzīvojumi (LV)

Sekmadienį
Kashuks (LV)
Markas Palubenka (LT)
Brothers Water (UK)

Jau 10-asis „Positivus“ festivalis vyks Latvijoje, Salacgryvoje, liepos 15–17 dienomis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką