Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2012 07 26, 12:37

Merginomis pasipildžiusi grupė DAR pristato dainą „Take me far“

„Pasikeitimai visada į naudą!“ – užtikrintai kalba dainininkas Algirdas Grudinskis-Grūdas. Prieš kelis mėnesius grupę DAR paliko Anatolijus Oleinikas, tačiau dėl to jokių nesklandumų neatsirado, atvirkščiai – prie kolektyvo prisijungė žavios merginos ir grupė lyg atgimė iš naujo.
Grupė DAR
Grupė DAR / Grupės archyvo nuotr.

Grupės senbuviai A.Grudinskis ir Arvydas Martinėnas-Vudis pasakojo, kad jau „Eurovizijos“ atrankos metu sulaukė  siūlymų priimti pritariančias vokalistes Indrę ir Kristiną kaip lygiavertes atlikėjas. „Va ir sudėliojo likimas viską į vietas, taip kaip turėjo būti nuo pat pradžių. Išėjus Anatolijui  prasidėjo intensyvus ir rimtas darbas, dėl to labai džiaugiamės. Visi turime bendrus tikslus, viziją, todėl pasiruošimas – vienas malonumas“, – džiaugėsi Arvydas Martinėnas-Vudis.

Grupės archyvo nuotr./Grupė DAR
Grupės archyvo nuotr./Grupė DAR

Abi merginos puikiai dainuoja ir turi sceninės patirties. Šiuo metu Indrė studijuoja Vilniaus universitete, komunikacijos fakultete, taip pat aktyviai koncertuoja su diksilendu „Sweetband“. Kristina baigusi reklamos vadybos studijas, šiuo metu dirba. Merginos aktyviai dalyvauja grupės veikloje. „Repeticijos, įrašai, koncertai, fotosesijos – darbo labai daug, tačiau būtent to šiuo metu ir norime“, –  teigia Indrė.

Indrė ir Kristina pažįstamos daugelį metų, kartu mokėsi vokalo pas džiazo mokytoją Gendrių Jakubėną. „Muzika visada buvo šalia manęs, matyt, tai atėjo kartu su genais. Mums su Indre paprasta kartu, nes praėjome vieną vokalo mokyklą, todėl susidainuoti jau nebereikia, puikiai suprantame viena kitą,“ – pasakoja Kristina. Merginos dalyvavo daugelyje festivalių, tapo daugelio konkursų laureatėmis: „Mažųjų žvaigždžių valanda“, „Laumės juosta“,“ Dainų dainelė“, „Kaunas talent“, „Baby sing“ ir daugelio kitų.

Indrė gali pasidžiaugti ir tarptautiniais laimėjimais: „Slavianskij bazar“ (Baltarusija), „New Wave“ (Latvija) , „Salo song contest“ (Suomija), o prieš keletą metų abi merginos dalyvavo pirmajame projekte „Chorų karai“ ir atstovavo  Panevėžio Žaliajam chorui su generole Mia.

Paprašyti papasakoti apie grupės planus visi tik nusijuokia. „Trumpai nepavyks, šiuo metu  labai daug dirbame, kuriame įrašus, mat rudenį planuojame išleisti pirmąjį albumą“, – pasakoja dainų autorius A.Martinėnas. Pirmoji grupės DAR daina – „Take me far“  jau buvo pristatyta Omnitel 1000km lenktynėse, o  dabar ją išgirsti gali ir Žmonės.lt skaitytojai.

VIDEO: „Dar“ – „Take my far“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką