Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti
2016 01 06

Monika Linkytė pavasarį pasitiks vienuolikoje Lietuvos miestų

Po itin darbingų ir ne mažiau sėkmingų metų, „Youtube“ skaitliukus Lietuvoje hitu „Po Dangum“ sudrebinusi atlikėja Monika Linkytė atiduoda duoklę savo klausytojams – kartu su grupe ji leisis į turą po Lietuvą.
Monika Linkytė
Monika Linkytė / „Fotogenijų“ nuotr.
Temos: 1 Monika Linkytė

„2015-ieji man – labai magiški metai, įvyko tiek daug. Eurovizija, albumo įrašai, nenusakoma dainos „Po Dangum” sėkmė, albumo pristatymai, nominacijos M.A.M.A. apdovanojimuose.. Net susimąsčiau ar tiek visko gali nutikti per vienerius metus“, – praėjusį laikotarpį apžvelgia dainininkė. 

Nors metai pasitaikė išties intensyvūs, su jų mestais iššūkiais susidorojusi mergina, nenustygsta vietoje ir nori judėti toliau.

„Nors po šių metų jaučiuosi išsunkta, norisi viską ramiai peržvelgti bei apmąstyti klaidas, dar labiau noriu eiti tolyn, tobulėti, auginti savo klausytojų būrį. Atrodo, kad kažkur manyje vis sukasi mažas varikliukas, neleidžiantis nusėdėti vietoje“, – teigia Monika Linkytė.

VIDEO: Monika Linkytė - Po dangum

Sulaukusi naujų metų atlikėja tikrai neketina nurimti ir iškart po darbingus, visų Lietuvos muzikantų bei atlikėjų metus vainikuosiančių M.A.M.A. apdovanojimų leisis į turą po vienuoliką Lietuvos miestų – Alytų, Panevėžį, Šiaulius, Tauragę, Druskininkus, Kėdainius, Šilutę, Marijampolę, Telšius, Jonavą bei Plungę.

„Beveik visuose miestuose savo albumo programą pristatysiu pirmą kartą. Taip pat – tai bus pirmasis mano turas su grupe. Be galo džiaugiuosi galimybe savo dainomis bendrauti su savo gerbėjais visoje Lietuvoje,” – ruošdamasi turui džiaugiasi atlikėja.

Bilietus į turą „Po dangum“ platina Bilietai.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius